Kilka dni temu otwarłem swoją pierwszą w życiu firmę. Będę zajmował się tym, czym dzisiaj zajmują się wszyscy, a więc pośrednictwem kredytowym. Formalnie zacząłem już swoją działalność, ale jestem jeszcze na etapie urządzania swojego biura. Kilka dni temu przyszły meble, które wynająłem w jednej z firm oferującej taki wynajem mebli biurowych. Wczoraj kupiłem sobie do biura porządną drukarkę. Jeździłem za nią przez pół dnia po sklepach z elektroniką.

Musiałem zainwestować w porządną drukarkę

porządne drukarki sharpMoja praca będzie polegać na pośrednictwie w udzielaniu pożyczek dla dużych banków. Będę musiał drukować sterty dokumentów dla swoich klientów. Potrzebowałem więc solidnej drukarki, która nie generowałaby zbyt dużych kosztów. Nie zależało mi zupełnie na szybkości drukowania – planuję swoją pracę w taki sposób, żeby nie musieć się nigdy niespodziewanie spieszyć. Natomiast to na czym najbardziej mi zależało to oczywiście ekonomiczność, czyli możliwie jak najniższe koszty drukowania. Odwiedziłem wczoraj trzy duże markety, ale w żadnym z nich niczego nie wybrałem. Pojechałem do kolejnego sklepu i tam sprzedawca pokazał mi naprawdę porządne drukarki Sharp, które uznałem za warte dokładnego obejrzenia. Długo zastanawiałem się nad wyborem jednego z proponowanych urządzeń i nawet nie chodziło o cenę zakupu. Wiedziałem, że muszę zainwestować w porządną drukarkę do biura i miałem na ten cel przeznaczony tysiąc złotych. Zdecydowałem się na urządzenie wielofunkcyjne marki Sharp, którego największą zaletą było to, że tusze kosztowały do niego najmniej z wszystkich innych opcji. Za drukarkę zapłaciłem siedemset złotych, ale wziąłem ją na fakturę, więc wrzucę sobie ten zakup w koszty rozpoczętej już działalności gospodarczej. Dzisiaj już drukowałem pierwsze dokumenty na nowej drukarce i póki co jestem zachwycony jej działaniem.

Chociaż najbardziej zależało mi na tanim drukowaniu to poza tą zaletą moja nowa drukarka naprawdę szybko drukuje. W niespełna minutę wydrukowałem kilkanaście stron, więc muszę przyznać, że urządzenie działa doskonale. Dokupiłem sobie w sklepie przedłużenie gwarancji i przez pięć lat mogę jej używać bez żadnego stresu. Jestem pewien, że z taką drukarką będę mógł bardzo profesjonalnie obsługiwać swoich klientów. i nie będą oni musieli czekać zbyt długo na wydrukowanie dokumentów.