W ostatnich latach coraz bardziej zauważalny jest trend polegający na zorganizowaniu ślubu i wesela w jednym stylu. Wybierany jest motyw przewodni. Tradycyjne polskie wesele odchodzi do lamusa. Dlaczego? Wiele osób ma już dość zwykłego wesela, które nie różni się jedno od drugiego. Kiedy w swoim życiu zdążyliśmy już być gośćmi na wielu ślubach, doskonale zdajemy sobie sprawę, że z czasem zlewają się one w jedno, a nam trudno odróżnić jedno od drugiego.

Wybór zespołu na wesele w duchu boho

zespół na wesele WrocławDlatego coraz więcej młodych par decyduje się organizację wesela w określonym stylu. Czym jest taki motyw przewodni? Jak się objawia? Przede wszystkim w dekoracjach, stylizacji czy wystroju. Wszystko to tworzy spójną całość. Pomysłów może być nieskończenie wiele. Jednym z najpopularniejszych jest organizacja ślubu i wesela w stylu rustykalnym i boho. Dlaczego akurat ten trend jest szczególnie silny? Ponieważ to szalenie romantyczne! Ponadto jest bardzo wdzięczny i pięknie wygląda na zdjęciach. Zdecydują się na niego miłośnicy natury. Zastanawiasz się jak to zrobić, a w dodatku pochodzisz z Wrocławia lub okolic? Jednym z pomysłów może być zespół na wesele Wrocław oferuje bardzo szeroką ofertę. Aby urządzić wesele w stylu boho, doskonałą opcją będzie wynajęcie tradycyjnego zespołu. Możesz poprosić grupę o stylistykę związaną z naturą. Jako spajaliście na pewno coś wymyślą. Fajnym rozwiązaniem mogą okazać się klasyczne instrumenty, takie jak skrzypce. Mogę Ci zagwarantować, że cała sala porwie się do tańca, gdy usłyszy skoczne biesiady. Przy takich utworach zabawa jest najlepsza. W dodatku zespół może sam dokonać interpretacji danych utworów. Do wesela w stylu boho pasują także rockowe ballady oraz polskie, klasyczne hity. Klimatu i urozmaicenia dodadzą tradycyjne instrumenty. Wyobraź sobie taką wizję: wesele w nastrojowej stodole, wszędzie kwiaty i rośliny, a rustykalnego klimatu nadaje zespół grający wszystkie znane nam przeboje, włączając do tego ludową inspirację. Możesz poprosić, aby członkowie zespołu przebrali się w tradycyjne stroje. Czyż to nie wymarzone wesele dla miłośników natury i dobrej muzyki?

Gdy nasze wesele będzie miało miejsce we Wrocławiu, warto rozważyć włączenie do repertuaru nieco wrocławskiego klimatu. To gwarancja nadaniu całej zabawie lokalnego patriotyzmu. Takie wesele nie przejdzie bez echa. Twoi goście będą wspominać ten wspaniały dzień jeszcze długo. „Pamiętasz to wesele we Wrocławiu?” jeżeli takie pytanie będzie padać podczas rozmów, możesz być pewny, że to o twoim weselu mowa.