Wiele kobiet jest zabieganych i nie ma czasu na wykonywanie różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych domu. Nic zatem dziwnego, że często odwiedzają one gabinety kosmetyczne, by zdecydować się na oferowane tam zabiegi. Jednym z nich jest depilacja laserowa, która daje trwałe i zadowalające efekty. Dzięki nim każda kobieta może poczuć się zadbana, pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała.

Gładka skóra dzięki depilacji laserowej

tania depilacja laserowa w ŁodziZaletą tej metody jest fakt, iż daje trwałe efekty, nie powoduje dużego dyskomfortu. Usuwa ona włosy za pomocą wiązki światła. Wiązka ta wnika głęboko w skórę, dzięki czemu niszczy cebulkę włosa, powoduje jej trwałe uszkodzenie. Doświadczony specjalista musi jednak dobrać odpowiednie parametry do danego typu skóry, a także rodzaju owłosienia. W tym celu konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, a także wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Ważne jest, by przed zabiegiem nie opalać skóry, a także nie stosować preparatów z kwasami owocowymi. Z zabiegu tego nie mogą skorzystać kobiety w ciąży, osoby opalone, a także ludzie, których problemem są choroby skóry i cukrzyca. Do najczęściej poddawanych depilacji miejsc ciała należą pachy, nogi, okolice bikini, twarz oraz plecy. Depilacja laserowa wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy. Wiązka światła emitowana przez laser pochłaniana jest przez melaninę, czyli barwnik, który występuje w cebulce włosa. Osoby, które chcą cieszyć się gładką oraz nieskazitelną skórą, mogą zdecydować się na zabieg, jakim jest tania depilacja laserowa W Łodzi metoda ta cieszy się dużą popularnością, często ferowana jest w atrakcyjnych cenach. Posiada wiele zalet, skutecznie radzi sobie z niechcianym owłosieniem znajdującym się na różnych partiach ciała. Aby osiągnąć pożądane rezultaty konieczne jest jednak, by wykonać serię zabiegów. Metoda ta nie zajmuje dużo czasu, nie powoduje dużego komfortu. Wysokiej jakości sprzęt, a także duże doświadczenie osób wykonujących zabieg sprawia, iż na metodę tą decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Rozwiązanie daje trwałe efekty, umożliwia oszczędzanie czasu, którego nie trzeba tracić na samodzielne usuwanie włosów. Dla uzyskania pożądanych rezultatów konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Wynika to bowiem z tego, iż włosy znajdują się w różnej fazie wzrostu. Te, które pozostają w fazie uśpienia, nie są podatne na działanie lasera. Dzięki wykonaniu depilacji w różnych odstępach czasu, możliwe jest pozbycie się całego owłosienia z wybranych partii ciała.