Jestem kierownikiem miejskiego placu zabaw dla dzieci. Ostatnio kupowaliśmy różnego rodzaju wyposażenie. Bardzo nam zależy na tym, by wszystkie akcesoria miały niezbędne atesty. Na placu zabaw mamy wymienione już zjeżdżalnie i drabinki wspinaczkowe. Teraz chcielibyśmy zamontować nowe huśtawki. Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć jakieś wysokojokaściowe. 

Montaż huśtawek metalowych

huśtawki metalowe na plac zabawPomyślałam, że najbardziej wytrzymałe i najlepszej jakości mogą być huśtawki metalowe. Trzeba teraz tylko znaleźć dobrego sprzedawcę. Uważam, że huśtawki metalowe na plac zabaw będą idealnym rozwiązaniem. Złożyłam trzy zapytania o cenę u różnych sprzedawców. Na ten moment otrzymałam odpowiedź od dwóch oferentów. Czekam teraz tylko na tego trzeciego. Gdy tylko otrzymam ofertę, to będę mogła wybrać tę najlepszą. Następnego dnia wpłynęła trzecia oferta. Ostatecznie wybrałam właśnie tego trzeciego sprzedawcę. Zakupiłam od niego trzy huśtawki metalowe. Zostały one przywiezione po czterech dniach. Moi pracownicy muszą je teraz zamontować. Postanowiłam, że wszystkie będą wisieć obok siebie. Pracownicy musieli również zamontować nową barierkę, na której miały zawinąć huśtawki. Zajęło im to całe popołudnie. Musieliśmy jeszcze sprawdzić, czy są stabilnie zamontowane. Okazało się, że są bardzo stabilne i od teraz dzieci będą mogły się huśtać na nowych i mocnych huśtawkach, co bardzo nie cieszy.

Odkąd pojawiły się na placu zabaw nowe huśtawki, to mamy o wiele więcej dzieci. Rodzice bardzo zachwalają pomysł zakupu metalowych huśtawek. Dobrze, że wpadłam na ten pomysł. Zastanawiam się, co teraz można byłoby wymienić na placu zabaw tak, by coraz więcej dzieci się ba nim pojawiało. Może zakupię duże ławki bujane dla dorosłych, którzy sprawują opiekę nad dziećmi.