Kobiety uwielbiają o siebie dbać. Dlatego obecnie ciężko jest znaleźć termin wizyty w salonie urody. Szczególnie, jeśli mowa o malowaniu paznokci. Na takie terminy w profesjonalnych salonach urody zapisują się najpierw stałe klientki. Często chodzą one na malowanie paznokci nie tylko kiedy mają ważne święto ale na co dzień- lubimy mieć zadbane dłonie i paznokcie szczególnie jeśli pracujemy w miejscu, gdzie mamy możliwość takowe mieć.

Profesjonalne modne manicure hybrydowemodny manicure hybrydowy w łodzi

Malowanie paznokcie zwykłymi lakierami jak dobrze wiemy nie sprawdza się. Zwykłe lakiery szybko się wycierają i odpryskują. Dlatego już od dawna każda kobieta, która oczywiście nie ma ku temu przeciwwskazań wybiera lakiery hybrydowe. Malowanie nimi jest szybkie, od razu po wyjęciu spod lampy UV możemy robić wszystko a do lakieru nic się nie przykleja. Dodatkowo lakiery hybrydowe są bardzo trwałe, paznokcie pomalowane takimi lakierami również stają się mocniejsze- jeśli dodatkowo użyjemy bazy proteinowej będzie to dla nich prawdziwa pielęgnacja. Modny manicure hybrydowy w łodzi jeśli wykona go prawdziwa profesjonalistka, na pewno będzie niepowtarzalny. Jednolite kolory tak szybko się nie zmieniają jak wzory i zdobienia. Cały czas modny jest tak zwany ,,baby boomer” czyli lekki róż z delikatnymi białymi końcówkami, które wyglądają jak zamoczone w lakierze jest idealnym wzorem, który sprawdzi się na co dzień ale również jest najchętniej wybierany przez kobiety na ślub. Dodatkowo różne cykorie, które stają się jednocześnie biżuterią, dodają uroku i elegancji. Modne jest również ombre, czyli przechodzenie jednego koloru w drugi, które może być wykonywane w różnych płaszczyznach. Często kobiety wybierają też delikatnie zdobienia takie jak kropki czy kolorowe końcówki paznokci.

Moda na kolor lakieru do paznokci często się zmienia. Zazwyczaj na porę wiosenną pojawiają się jaśniejsze kolory, pastele a na lato coś wyrazistego jak również neonowe kolory. Jesienią królują zaś barwy liści takie jak ciemna zieleń i brązy a na zimę często malujemy paznokcie ciemniejszymi lakierami. Oczywiście cały czas w modzie są czerwienie. Jest to bardzo kobiecy kolor, który sprawdzi się na każda okazję i można go zestawić niemal z każdym strojem, Wciąż modne są również frenche, które znowu są bardzo delikatne.