Od dłuższego czasu szukałam sposobu na to, aby przywrócić swoją pewność siebie. Nigdy bym się nie spodziewała, że pomoże mi w tym bielizna erotyczną, którą zresztą kupiłam z początku z czystej ciekawości. Jak się jednak okazało z biegiem czasu ten rodzaj bielizny stał się moim ulubionym, a ja wreszcie poczułam się prawdziwie piękną kobietą.

Przepiękne biustonosze erotyczne

biustonosz erotycznyPrzez pewien czas moja pewność siebie stanowczo kulała i nie wiedziałam co mogę zrobić, aby zmienić ten stan. W pewnym momencie zrozumiałam, że straciłam w swoich oczach na wartości ponieważ ostatnimi czasy dosyć sporo przytyłam. Było to spowodowane zmianami hormonalnymi w moim organizmie oraz oczywiście leczeniem. Leki, które przyjmowałam zatrzymywały wodę, a także sprawiały, że mój apetyt znacząco wzrósł. Wiedziałam, że prędzej czy później uda mi się powrócić do starej wagi, ale pragnęłam już teraz uporać się z moim problemem psychicznie. Pewnego dnia siedząc przed komputerem z przyjaciółką zaczęłyśmy przeglądać ofertę sklepów z bieliznami erotycznymi. Przyjaciółka namówiła mnie na biustonosz erotyczny zaraz po tym, jak wydałam z siebie okrzyk zachwytu na jego widok. Naprawdę bardzo mi się on spodobał, a poza tym był w bardzo atrakcyjnej cenie, więc pomyślałam: dlaczego nie? To był początkowo zakup z czystej ciekawości i nigdy bym się nie spodziewała, że taka bielizna całkowicie odmieni moje zdanie na temat tego, jak wyglądam. Jednakże kiedy przymierzyłam pierwszy raz stanik pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam się naprawdę kobieco i seksownie. Byłam zachwycona tym jak przepięknie formuje piersi i po prostu prezentuje się na moim ciele. Postanowiłam, że dokupię do niego jakieś koronkowe majtki, ale koniec końców zdecydowałam się również dokupić kilka erotycznych komplecików. Przeglądając się w nich w lustrze czułam się naprawdę piękna, a dodatkowe kilogramy nagle przestały mi w zupełności przeszkadzać.

Muszę przyznać, że z biegiem czasu erotyczna bielizna stała się w zasadzie moją ulubioną. Zresztą nie tylko dlatego, że poprawiała mi samoocenę. Okazało się bowiem, że delikatny materiał takiej bielizny jest tak przyjemny w dotyku, że zaczęłam niektóre komplety nosić nawet na co dzień. Koronki okazały się bardzo delikatne i co najważniejsze w ogóle nie „gryzły” mnie w skórę.