Wyciskarka do soków jest swoistą prasą, która miażdży owoce i warzywa, wyciskając z nich przy tym sok, którym my potem możemy się cieszyć. Wolnoobrotowe wyciskarki oddzielają sok od pozostałej pulpy, dzięki czemu końcowy produkt jest pozbawiony miąższu, pestek i innych elementów owoców i warzyw. Jak sama nazywa wskazuje, wolnoobrotowa wyciskarka działa wolniej, ale co za tym idzie dokładniej od klasycznych sokowirówek, a szczególną dokładnością cechują się wyciskarki Hurom. 

Najnowocześniejsza wyciskarka Hurom

hurom one stopWolne obroty wyciskarek Hurom precyzyjnie miażdżą wybrane owoce i warzywa przy pomocy najistotniejszej części urządzenia – wałka ślimakowego. W nim odbywa się proces rozdzielenia soku od pulpy, co jest najważniejszą cechą wszystkich wyciskarek do soków. Najnowszym modelem wyciskarek wolnoobrotowych jest Hurom One Stop, który oprócz ponadczasowego designu, cieszy się również szybkością i wygodą pracy. Wygoda ta polega przede wszystkim na jednej czynności, którą musimy wykonać aby otrzymać sok – wrzucić do pojemnika wybrane owoce i warzywa. To co odróżnia Hurom One Stop od innych wyciskarek to przede wszystkim samodzielne działanie urządzenia. Po zaaplikowaniu owoców i warzyw, wyciskarka uruchomi się, a następnie wyłączy po kompletnym wyciśnięciu soków. Oznacza to, że nie trzeba oczekiwać końca pracy, aby wyłączyć urządzenie, które działając bez produktów mogłoby ulec przepaleniu. Ponadto Hurom oferuje klasyczne odcienie urządzenia, aby móc wkomponować je na stałe do każdej kuchni.

Wyciskarki Hurom są liderami na rynku, bowiem firma ta zajmuje się ich sprzedażą od niemal pół wieku. W ten sposób podbili serca klientów, ale przede wszystkim bronią się jakością, profesjonalną obsługą, rzetelnym serwisem i dobrymi cenami.