Moja mama poprosiła nas o pomoc w remoncie. Chciała odświeżyć swoje mieszkanie ale sama nie dałaby rady więc poprosiła żebyśmy znaleźli odpowiednią firmę remontową. Stwierdziliśmy z Kacprem, że sami się tym zajmiemy. Ściany wymagały tylko malowania. Zdecydowałabym się na wymianę mebli w salonie a także na założenie nowych rolet. To by wystarczyło żeby mieszkanie pięknie się prezentowało.

Rolety zamówiliśmy od znanego producenta

rolety okienne grudziądzPoprosiliśmy żeby mama na weekend przeniosła się do naszego mieszkania i pobyła z wnukami. Nasze dzieciaki są już duże więc nie będą siedzieć wiecznie babci na głowie a zawsze lubią ze sobą spędzać czas. Mama myślała, że w weekend będzie w mieszkaniu ekipa remontowa. Nie domyślała się, ze to my sami będziemy malować jej mieszkanie. Od razu kupiliśmy potrzebny sprzęt i farby a także zaprosiłam do mieszkania fachowca, który ma w swojej ofercie najróżniejsze rolety. Okazało się, że te co nam się spodobały to były dostępne od ręki i mama nie będzie musiała długo czekać. Rolety, które nam się spodobały były dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Rolety okienne Grudziądz kupiłam w sklepie firmowym w Grudziądzu. Ja zdecydowałam się na jasno brązowe bo one idealnie pasowały do wystroju. Fachowiec wymierzył okna i powiedział żebyśmy mu dali znać jak skończymy malowanie a on podjedzie i zamontuje rolety. Fachowiec był naszym znajomym więc dlatego cieszymy się, że udało nam się to tak wszystko zorganizować, że mama wracając do mieszkania w poniedziałek będzie już miała wszystko wysprzątane i gotowe. 

Malowanie przebiegło bez problemów. Michał podjechał do mamy mieszkanie z moim mężem w poniedziałek z rana i zamontowali wybrane przeze mnie rolety. Wszystko idealnie pasowało. Kiedy skończyłam pracę pojechałam po mamę i razem z dziećmi odwieźliśmy ją. Mama była zachwycona z rolet, które były u niej w mieszkaniu.  Były łatwe w obsłudze i ładnie ożywiały wnętrze.