Wielu z nas marzy o szczupłej sylwetce i z niepokojem patrzy na swoje fałdki na brzuchu. Mimo ćwiczeń oraz diety zdarza się bowiem, że nie potrafimy pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z brzucha lub ud, co znacznie pogarsza nasze samopoczucie. Zwłaszcza latem przywiązujemy dużą wagę do wyglądu swojego ciała i zależy nam, by świetnie prezentować się w stroju kąpielowym lub krótkich spodenkach.

Eliminacja tkanki tłuszczowej dzięki zabiegowi lipolizy iniekcyjnej

lipoliza iniekcyjna poznańNiestety nie każdego natura obdarzyła figurą modelki i wielu z nas zmaga się z problemem dodatkowych kilogramów. Dieta oraz ćwiczenia są często dla nas udręką, a uzyskane efekty są krótkotrwałe. Ciekawym rozwiązaniem jest lipoliza iniekcyjna Poznań jest miejscem, gdzie tego typu zabiegi są oferowane w wielu gabinetach. Ta nieinwazyjna metoda polega na wstrzyknięciu substancji, której zadaniem jest redukcja niepożądanej tkanki tłuszczowej. Roztwór fosfatydylochiny jest stosowany nie tylko do brzucha czy ud, można go z powodzeniem wstrzyknąć także w podbródek lub policzki. Na efekty zabiegu trzeba trochę poczekać, bowiem nie widzimy rezultatów od razu. Zabieg ten jest najlepszy dla osób, które są szczupłe, a posiadają jedynie niewielkie ilości tkanki tłuszczowej. Jeśli zmagamy się ze sporą otyłością warto zdecydować się na inne rozwiązanie, bowiem istnieje ryzyko, że nie osiągniemy pożądanych rezultatów.

Ceny lipolizy iniekcyjnej są różne i zależą w dużej mierze od tego, jaka partia ciała zostanie poddana zabiegowi. Jednak dzięki temu, ze metoda ta jest nieinwazyjna nie odczuwamy po niej żadnego dyskomfortu i nie musimy długo dochodzić do siebie, jak po zabiegu inwazyjnym. W miejscu nakłucia może pojawić się jedynie lekkie zaczerwienienie oraz opuchlizna, które jednak szybko znikają.