W okolicy niewiele było miejsc, gdzie dzieciaki mogły spędzać czas wolny. Była to mała miejscowość i jak ktoś chciał zapewnić swojemu dziecku rozrywkę, to musiał jechać do Bydgoszczy, która była najbliżej. To dało mi do myślenia i wpadłam na doskonały pomysł co zrobić. 

Centrum zabaw dla dzieci z dmuchaną zjeżdżalnią

dmuchana zjeżdżalniaZdecydowałam się otworzyć dla dzieciaków centrum zabaw, w którym planowałam zapewnić najlepszą rozrywkę. Zatrudniłam doradcę, który pomógł mi wyposażyć centrum w odpowiednie atrakcje i mogłam rozpocząć działalność. W placówce było jeszcze sporo wolnego miejsca, które chciałam jakoś wykorzystać. Matka jednego z dzieci zasugerowała mi, że przydałaby się dmuchana zjeżdżalnia, którą właściwie uwielbia każde dziecko. Wstawienie takiej zjeżdżalni było doskonałym pomysłem i od razu zabrałam się za jego realizację. Wiedziałam gdzie nabędę interesujący mnie produkt i od razu zadzwoniłam do tej firmy. Wybrałam sobie średniej wielkości zjeżdżalnię, gdyż nie chciałam zastawiać nią całej powierzchni. Postawiłam na kolory, które dzieci lubiły i następnego dnia moje centrum zabaw dysponowało dmuchaną zjeżdżalnią, która cieszyła się największym zainteresowanie wśród maluchów. Rodzice byli mi wdzięczni za otwarcie tej placówki, ponieważ nie musieli jeździć do miasta, żeby zapewnić swoim dzieciom udaną zabawę. Wszystko dostępne było na miejscu i na dodatek w niskiej cenie. Interes mi szedł wyjątkowo dobrze i każdego dnia przychodziło bardzo dużo rodziców z dziećmi. 

Ja sama dzieci nie posiadałam, ale je uwielbiałam i spędzanie czasu w gronie tylu pociech sprawiało mi mnóstwo przyjemności. Zatrudniałam kilka osób do pomocy, ponieważ sama nie byłabym w stanie wszystkiego mieć pod kontrolą. Moi pracownicy radzili sobie doskonale.