Dzień imienników to jedna z tradycji, bez których nie sposób wyobrazić sobie polskiej kultury – mimo, że obecnie nie są tak huczne jak kiedyś, to nadal bardzo popularne święto, które obchodzone jest w wielu regionach Polski. Ciekawostką jest, że imieniny przetrwały również w Grecji, Bułgarii, Czechach, na Węgrzech oraz w Szwecji, w której oficjalna lista imienin publikowana jest przez Królewską Szwedzką Akademię Nauk Jest to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności i dawania prezentów i tanich upominków – dowodów pamięci.

Co kupić na imieniny kobiecie i mężczyźnie?

wybór prezentu na imieninyWarto zastanowić się co mężczyzna lubi. Jeżeli osoba obdarowana jest np. koneserem whisky, to wybór prezentu na imieniny będzie bardzo prosty. Degustacja Whisky, która odbywa się w różnych miastach, w różnym stylu. Okazja, by poszerzyć swoją wiedzę o tym alkoholu to sprawdzony imieninowy prezent dla wujka, brata lub dziadka. Jeśli chcemy kupić prezent dla osób aktywnych, który nie będzie zbyt drogi? Ciekawym rozwiązaniem, które lubią szalone przygody jest Walk In The Sky z filmowaniem to ekstremalne przeżycie, polegające na zejściu po pionowej ścianie budynku, obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści! Po takiej dawce emocji i adrenaliny nic nie będzie już takie same, a ekstremalna przygoda to znakomity pomysł na imieninowy prezent dla faceta. Wiesz, że kobieta, która obchodzi imieniny ucieszyłaby się z masażu lub innego zabiegu spa? Uważasz to za świetny prezent, ale… nie wiesz na który zabieg się zdecydować? Z pomocą przychodzą pakiety w spa, to wyjątkowy podarunek dla każdej pani. Spośród setek dostępnych zabiegów, masaży i wizyt kosmetycznych, wybierze dokładnie takie przeżycie, jakie chce i realizuje je z uśmiechem na ustach. Jest to gwarancja trafionego prezentu, bowiem kobieta ostatecznie sama wybiera jakie przeżycie, chce zrealizować. Wygodna i elegancka forma podarunku imieninowego, która pozwoli osobie obdarowanej na odprężenie, relaks i zapomnienie o codziennych stresach i problemach.

Z kolei kobieta, która lubi przekraczać swoje granice i próbować zupełnie nowych rzeczy, będzie zaskoczona i zachwycona możliwością Lotu w Tunelu Aerodynamiczny. Niesamowita przygoda w aerotunelu to fajny podarunek imieninowy i okazja, by spełnić marzenia bliskiej osoby o lataniu. Dzięki swobodnemu lotowi kobieta zrozumie jak to jest latać.