Czasem bywa tak, że chcemy cofnąć decyzje o ozdobieniu naszego ciała. O ile z kolczykami, czyli tzw. piercingiem sprawa jest prosta, bo wystarczy wyciągnąć kolczyk i po jakimś czasie skóra się zrośnie, o tyle w przypadku tatuaży zabiegi są trochę bardziej skomplikowane i dłużej trwają, ale są jak najbardziej możliwe.

Tatuaż usuwany podczas zabiegu

usuwanie tatuażu SzczecinTrwałe ozdobienie naszej skóry powinno być bardzo dokładnie przemyślane. Czasem jednak zdarza się, że, pomimo chęci posiadania tatuaży, ich efekt końcowy wcale nas nie zadowala. Jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z wykonania naszych tatuaży i chcemy się ich pozbyć, jednym rozwiązaniem jest staranne usuwanie tatuażu Szczecin. Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę, że usunięcie takiego rysunku na ciele jest kosztowne, więc warto zastanowić się dokładnie czy w ogóle chcemy mieć tatuaż. Jeśli jednak faktycznie zależy nam na jego usunięciu, miejmy świadomość, że cena jest spora, bo zależy nie tylko od użytych barwników, ale i od wielkości tatuażu. Indywidualna cena jest oczywiście ustalana przez zabiegiem, ale już za pojedynczy tatuaż cena wynosi około dwustu złotych. Należy także mieć świadomość, że mimo iż do zabiegu używany jest nowoczesny laser, który przynosi świetne efekty, to należy umówić się na co najmniej na cztery zabiegi. Odstępy pomiędzy zabiegami są długie, bo trwają po kilka tygodni każdy, a w niektórych przypadkach nawet około ośmiu tygodni, więc całość jest nie tylko kosztowna, ale i trwa długi czas. Oczywiście sam efekt jest warty czekania tak długo. Tatuaż jest stopniowo rozjaśniany i przez to staje się coraz mniej widoczny na skórze. Po pewnym czasie jaśniejsza plama po naszym tatuażu znika, bo koloryt skóry się wyrównuje i nie pozostawia prawie żadnego śladu. Jeśli więc jesteśmy ostatecznie zdecydowani na usunięcie, warto umówić się na zabieg od razu, bo zajmie to ogólnie dość sporo czasu, jednak efekt końcowy zdecydowanie jest tego warty.

Usuwanie tatuażu jest w obecnych czasach o wiele bardziej bezpieczne, a do tego prawie bezbolesne, ale należy przygotować się na serię zabiegów z kilkutygodniowymi odstępami. Efekt, jaki osiągniemy, usatysfakcjonuje nas jednak w pełni, więc z pewnością warto czekać. Tatuaż będzie rozjaśniony laserem do tego stopnia, że stanie się praktycznie niewidoczny.