Zabiegi wyszczuplające sylwetkę są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zdrowo się odżywiają i prowadzą aktywny tryb życia, a nie potrafią pozbyć się nadprogramowych kilogramów z różnych części ciała. Bardzo popularną metodą, która polecana jest tego typu ludziom, jest lipoliza iniekcyjna. Skutecznie likwiduje tłuszcz podskórny i przynosi doskonale efekty. Dzięki zabiegowi można utracić kilka centymetrów w obwodzie, poprawić krążenie i metabolizm komórek skóry oraz przyspieszyć jej regenerację.

Zalety lipolizy iniekcyjnej

lipoliza iniekcyjna w lublinieZ każdym pacjentem, który zdecyduje się na lipolizę, jest przeprowadzany szczegółowy wywiad. Dzięki temu można wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania. Ta innowacyjna metoda pozbywa się tłuszczu z różnych partii ciała. Wykorzystuje się do niej specjalny preparat, który prowadzi do redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej. Jest doskonałą alternatywą do liposukcji brzucha, która jest zabiegiem inwazyjnym i wiąże się z ryzykiem występowania powikłań. Nie wymaga wykonywania cięć chirurgicznych oraz podawania narkozy. Wystarczy użyć znieczulenia miejscowego. Dużą popularnością cieszy się lipoliza iniekcyjna w Lublinie. Miejscowe wstrzyknięcie preparatu umożliwia rozpuszczenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Efekty nie są natychmiastowe, trzeba na nie poczekać. Zabieg jest wykonywany na różnych partiach ciała takich jak brzuch, uda lub podbródek. Wstrzykiwane substancje niszczą komórki tłuszczowe, są one transportowane do wątroby, a następnie usuwane z organizmu. Czasem występuje opuchlizna i zaczerwienienie, jednak tego typu objawy nie są niepokojące. Z zabiegu mogą skorzystać osoby szczupłe, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów z wybranych części ciała. Nie sprawdzi się u pacjentów z nadwagą. Zabieg może być wykonywany na pośladkach, brzuchu, udach, plecach, a także w obrębie twarzy.

Dzięki niemu można zredukować worki pod oczami, pozbyć się podwójnego podbródka lub tłuszczu z policzków. Przynosi doskonale efekty, dlatego jest bardzo popularny wśród osób na dietach. Dzięki wstrzyknięciu specjalnych preparatów można skutecznie pozbyć się komórek tłuszczowych. Lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem, który umożliwia wyszczuplenie sylwetki. Przyczynia się do rozpadu komórek tłuszczowych, które są w sposób bezpieczny usuwane z organizmu.