Jakiś już czas temu, a myślę, że będzie to jakieś mniej więcej siedem do ośmiu lat temu postanowiłam, że musze znaleźć sobie nowe dodatkowe  zajęcie, tak aby dorobić do emerytury. Na samym początku nie wiedziałam, co mogłabym robić, aż ostatecznie zdecydowałam, że będę nowym producentem stojaków reklamowych w Gdyni.

Jak wyprodukować nowe stojaki reklamowe w Gdyni?

stojak na reklamę gdyniaJak się szybko dowiedziałam, stojaki reklamowe pod każdą postacią były bardzo poszukiwanym towarem. Niestety nie wiadomo było, gdzie można je ostatecznie dostać. Próżno było ich szukać w naszym kraju, czyli w Polsce. Aby zakupić nowe i używane stojaki na reklamę należało wybrać się za granicę, albo też zamówić je przez telefon. Wtedy nie funkcjonowały jeszcze tak rozbudowane zamówienia w internecie. Ja wpadłam na ten temat całkiem przypadkowo i postanowiłam wszystko posprawdzać i dowiedzieć się, czy możliwe byłoby otworzenie biznesu w Polsce, który opierałby się na produkcji i sprzedawaniu na rodzimym rynku stojaków na reklamę. W celu dowiedzenie się wszystkiego na ten temat postanowiłam przeglądnąć internet, wpisałam więc w największą a zarazem najbardziej mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – stojak na reklamę gdynia. Gdynia to oczywiście miasto, w którym mieszkam. Okazało się wtedy, że na terenie całego naszego kraju nie ma ani jednego sklepu, który zajmowałby się sprzedażą takich właśnie stojaków na różne reklamy. Co więcej, najbliżej nas producent stacjonował dopiero w dalekiej Holandii.

Najbardziej opłacało się oczywiście zamówić takie stojaki na reklamę w Chinach i ja też tak zrobiłam, ponieważ chciałam sprawdzić jak one wyglądają i jak są zrobione. Udało mi się poznać technikę i zakupić odpowiednie maszyny, dzięki którym mogłam zabrać się do produkcji.