Gdy skończyłem szkołę średnią postanowiłem spróbować swoich sił w biznesie. Od pewnego czasu zacząłem prowadzić sprzedaż różnych produktów dla zakładów przemysłowych i gastronomicznych. Sprzedaż szła bardzo dobrze, a nasz asortyment powiększał się o nowe produkty.

Dobre artykuły higieniczne od dystrybutora

dystrybutor artykułów higienicznychW magazynie firmy znajdowało się większość produktów przeznaczonych do sprzedaży bezpośredniej oraz internetowej. Jak o dystrybutor artykułów higienicznych dbałem o jakość naszych produktów i prawidłową sprzedaż. W naszej ofercie znajdowało się wiele materiałów, które były przeznaczone dla dużych zakładów przemysłowych, galerii handlowych, a także dla indywidualnych konsumentów. Nasze artykuły pochodziły od sprawdzonych europejskich producentów, a przy zakupie większej ilości, konsumenci mogli liczyć na atrakcyjne rabaty. Sprzedawaliśmy wiele produktów do codziennej pielęgnacji oraz dezynfekcji rąk, jak i różnych powierzchni. W ofercie sklepu znajdowały się różnego rodzaju mydła, nakładki czy chusteczki w hurtowych ilościach. Ponadto, oferowaliśmy także czyściwa przemysłowe, worki i pojemniki różnej wielkości, a także pasty do mycia rąk. Odbiorcami naszych produktów były przede wszystkim duże zakłady przemysłowe, ale również lokale gastronomiczne, placówki oświatowe oraz małe przedsiębiorstwa. Dzięki uniwersalnym produktom potrzebnym do codziennej higieny, nasi klienci mogli nabyć świetnej jakości artykuły higieniczne, które od lat są na rynku i cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jako dystrybutor tych produktów w naszym kraju, wiedziałem, że oferujemy sprawdzone i profesjonalne materiały dla wielu firm.

Prowadząc własną działalność gospodarczą staram się na każdym kroku spełnić oczekiwania moich klientów. Dzięki temu, że od wielu lat współpracuję z wieloma profesjonalnymi dostawcami, produkty, które oferuję w sprzedaży internetowej i stacjonarnej są na najwyższym poziomie i są pozytywnie oceniane przez klientów.