Najpierw długo nie mogłam zajść w ciążę. A kiedy w końcu mi się to udało, ciążą okazała się zagrożona i długo nie było wiadomo, czy dziecko w ogóle przeżyje. Córeczka urodziła się, jako wcześniak i długo musieliśmy walczyć również o jej zdrowie. Teraz, kiedy kończyła rok kryzys był już na szczęście zażegnany. Postanowiliśmy to uczcić imprezą urodzinową dla bliskich i przyjaciół. Wielu z nich miało dzieci w podobnym wieku. Zależało nam więc na atrakcjach dla takich maluchów.

Poszukiwania miejsca organizującego urodziny dla dzieci

organizacja urodzin dla dziecka warszawaSzczerze mówiąc, w pierwszej chwili nie wiedziałam, co mogłabym przygotować dla takich maluchów. Po rozmowie z kilkorgiem rodziców, którzy również mieli być na tym przyjęciu, dowiedziałam się, że dobrze byłoby zorganizować dzieciom opiekę animatora. Wiedziałam, że wobec tego najlepiej będzie znaleźć miejsce, w którego ofercie znajduje się organizacja urodzin dla dziecka Warszawa to duża miejscowość, dlatego ze znalezieniem takiego miejsca nie miałam żadnego problemu. Miejsce to proponowało różne pakiety urodzinowe dla dzieci dostosowane do wieku i możliwości maluchów. Dbali oni o profesjonalne podejście do dzieci oraz ich bezpieczeństwo. Zatrudniali rzetelną i doświadczoną kadrę pracowników, którzy posiadali podejście do dzieci. Mogą oni zaproponować organizację urodzin w specjalnych salach zabaw, wesołych miasteczkach, czy parkach trampolin, a także organizację urodzin w domowym zaciszu. Zawsze tak dopasowują atrakcję, aby nie było problemu z ich wykonaniem w danym miejscu. Na jednego animatora przypada maksymalnie piątka dzieci, dlatego rodzice w tym czasie mogą spokojnie odpocząć i zostać odciążonym. Uznałam, że są to prawdziwi profesjonaliści, z których usług warto skorzystać. Wobec tego zadzwoniłam na znaleziony na ich stronie internetowej numer telefonu i zapytałam o szczegóły oferty.

Całe szczęście w dniu przyjęcia, które chciałam urządzić z okazji urodzin córki, posiadali oni wolne terminy i bez problemu mogłam zarezerwować usługi animatora na ten dzień. W dodatku cena za taką organizację urodzin była bardzo przystępna, atrakcyjna. Ja musiałam zadbać tylko o przekąski dla dzieci. Wszelkie inne zabawki oraz atrakcje były zapewnione już w cenie skorzystania z takiej profesjonalnej usługi organizacji urodzin.