• Post author:
  • Post category:Dziecko

Moja córka była w przedszkolu i sama ją zaprowadzałam codziennie. Była to mała elegantka, która lubiła się stroić. Kupowałam jej śliczne sukienki, w których wyglądała jak laleczka. Moja siostra miała córkę w podobnym wieku i dziewczynki często razem się bawiły. Kiedy moja siostra Sylwia zaprosiła mnie na swoją rocznicę ślubu z córką, to bardzo się ucieszyłam, że małą mogę zabrać ze sobą.

Elegancka sukienka dla córki z poleconego sklepu

eleganckie ubrania dla dzieciRzadko chodziłam na tego typu imprezy z córką, bo zazwyczaj nie było tam żadnych dzieci, ale tym razem było inaczej. Siostra od razu zaznaczyła, że dzieci są mile widziane. Miała być córka mojej siostry i inne dzieci, dlatego wiedziałam, że moja córka będzie miała z kim się bawić i nie będzie się nudziła. Ja sukienkę miałam, ponieważ ostatnio kupiłam sobie nową i bardzo elegancką. Musiałam znaleźć coś dla córki. Chciałam, żeby wyglądała na tej imprezie bardzo elegancko. Kiedy odbierałam kiedyś córkę z przedszkola, to jedna z matek powiedziała mi, że otwarty został nowy sklep, w którym dostępne były eleganckie ubrania dla dzieci i dlatego właśnie tam postanowiłam kupić córce sukienkę. Kobieta ta bardzo zachwalała ten sklep i mówiła, że sprzedają tam dobre jakościowo ubrania dziecięce w rozsądnych cenach. Moja sukienka była w kolorze fioletowym i w takim samym chciałam znaleźć sukienkę dla swojej córki. Do sklepu z ubraniami dla dzieci poszłam na dwa dni przed imprezą. Wiedziałam, że na pewno znajdę tam odpowiednią i elegancką sukienkę dla córki. Wybór był ogromny i to mi się od razu spodobało. Zrozumiałam dlaczego tamta kobieta poleciła mi ten sklep, ponieważ był w nim ogromny wybór ubrań dziecięcych. Sukienki dla dziewczynek były śliczne i dostępne we wszystkich kolorach. Oczywiście bez problemu znalazłam taką, której poszukiwałam dla córki. Będzie wyglądała jak księżniczka a o to właśnie mi chodziło.

Córce zrobiłam piękną fryzurę i ubrałam w tę elegancką sukienkę. Kolor jej sukienki był identyczny jak kolor mojej i świetnie razem wyglądałyśmy. Wiedziałam, że moja córka będzie najlepiej ubrana na tej imprezie i byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Dbałam o swoją córkę i zawsze starałam się ją modnie oraz elegancko ubierać. Dla mnie to było bardzo ważne. Byłam bardzo dobrą matką.