Zbliżały się moje osiemnaste urodziny. Rodzice są właścicielami sporej powierzchni ogrodu, pozwolili mi więc urządzić w nim imprezę dla kolegów i koleżanek. Warunek był jednej: organizacją uroczystości miałem się zająć sam. Potrzebowałam wynająć sprzęt dyskotekowy oraz zorganizować catering.

Jaki sprzęt dyskotekowy jest potrzebny na imprezę?

wynajem sprzętu dyskotekowegoGdy tylko dostałem od rodziców zielone światło, postanowiłem działać. W pierwszej kolejności przygotowałem listę gości, i trzeba przyznać, była imponująca. Zaprosiłem 50 osób. Zanotowałem też, ile potrzebuję stołów i krzeseł. Zdecydowałem się przygotować specjalne ławy do siedzenia, a stoły wypożyczyć. Szukałem też firm, które w swojej ofercie posiadają wynajem sprzętu dyskotekowego. Potrzebowałem nagłośnienia, w tym kolumny basowej. Chciałem spędzić ten wieczór na tańcach i zabawie. Potrzebowałem również kolorowe światła. Mój wybór padł na Flash Falcon, który wyświetla ruchome i dynamiczne wzory w wielu różnych barwach. Promienie światła zmieniają swoją średnicę, jak również się obracają. To daje niesamowity efekt, który dodatkowo wzmocni dym. Potrzebowałem więc wytwornicę dymu. Wypożyczyłem dwie sztuki. Zależało mi na bezpieczeństwie, więc urządzenia przeze mnie wypożyczone musiały posiadać właściwe certyfikaty. Wytwornica dymu posiadała mocny wydmuch oraz termostat wysokiej jakości. Był też wydajny (90 m3/ min), a zużycie płynu wynosiło 25ml /min. Firma zajmująca się wynajmem sprzętu dyskotekowego gwarantowała dowóz urządzeń na miejsce docelowe, jak również ich odbiór.

Przygotowanie własnej imprezy z okazji osiemnastych urodzin okazało się doskonałą przygodą. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Mam podpisane umowy, zamówiony catering, wysłane zaproszenia. Teraz tylko oczekuję na wielki finał.