Narodziny potomka to najpiękniejszy moment w życiu. Wszystko się zmienia. To prawdziwa rewolucja. Wraz z pierwszych oddechem naszego dziecka, stajemy się za nie odpowiedzialni. Pojawienie się dziecka zmienia wszystko. Narodziny dziecka to nie tylko wielkie święto dla rodziców, ale również dla całej rodziny.

Czy warto robić sesję noworodkową?

sprawdzona sesja noworodkowa - ŚląskRównie szczęśliwi co mama i tata są dziadkowie. Dla wielu z nich wnuczek czy wnuczka są oczkiem w głowie. Dlatego warto te piękne chwile w naszym życiu uwiecznić. Zachować dla pokoleń. Pierwsza sesja małego człowieka powinna być wyjątkowa. Jednocześnie musimy pamiętać, że sesja noworodkowa rządzi się swoimi prawami.  Najlepiej gdyby nie była specjalnie wymyślna. Często najprostsze rozwiązania są najlepsze. Chociaż sesje noworodkowe cieszą się coraz większą popularnością, mają też swoich przeciwników. Osoby te uważają, że to duży stres dla maleństwa. Niekoniecznie. Należy jednak być ostrożnym. Zaleca się wykonywanie zdjęć przed ukończeniem 14 dnia życia dziecka. Na tym etapie życia noworodek cały czas śpi, dlatego układanie go do zdjęć nie jest dla niego udręką. Jak znaleźć dobrego fotografa, który ma doświadczenie w wykonywaniu zdjęć dzieciom? Wpisując przykładowe hasło: sprawdzona sesja noworodkowa – Śląsk (z uwzględnieniem nazwy regionu lub miasta) masz pewność, że znajdziesz jedynie dobrych i polecanych fotografów. Czym kierować się, jeżeli już zapoznałeś się z portfolio fotografów? Wybierz kilka sesji, które wpisują się w twoją estetykę. To pozwoli Ci dokonać najlepszego wyboru. Czy jakoś przygotować się na sesję noworodkową? Specjalne przygotowania nie są potrzebne. Potraktuj to jak zwykły dzień, to powinno być miłe wspomnienie, więc nie ma powodu do stresu i zmartwień. Profesjonalny fotograf zadba o kameralną i komfortową atmosferę. Sesja może jednak trochę potrwać, dlatego weź ze sobą jakieś jedzenie dla malucha. Z czasem noworodek może poczuć się głodny, warto więc mieć coś w zapasie.

Trzeba przyznać, że sesje noworodkowe mają w sobie wiele uroku. Widzimy na nich błogo śpiące maleństwo. Często rozczulamy się nad nimi. Jeżeli nadal nie jesteś przekonany do tego pomysłu, pomyśl  tym jako o wspaniałej pamiątce. Duży już chłopiec lub dziewczynka z nutką nostalgii będą wspominać jacy byli mali.