Wirtualna rzeczywistość to relatywnie nowa technologia, ktoóra praktycznie pozwala nam przenieść się w zupełnie inne miejsce. Dzięki idealnie dopasowanym googolom i słuchawkom, użytkownik przenosi się do świata znanego z gier komputerowych lub przeżywa symulacje skoków spadochronem. Stanowi to świetną rozrywkę, zatem jak zapewnić takie doświadczenia uczestnikom twojej imprezy?

Dlaczego warto zdecydować się na event VR?

vr eventPowodów jest kilka. Po pierwsze i chyba najważniejsze- stanowi to niesamowitą rozrywkę i zdecydowanie największą atrakcję na każdej imprezie, niezależnie czy mówimy tu o imprezie firmowej, rodzinnej czy jakiejkolwiek innej. Uczestnicy w kilka sekund mogą przenieść się do zupełnie innego świata, znanego uprzednio tylko z gier komputerowych i za pomocą joysticka, z perspektywy pierwszej osoby zmieniać nową rzeczywistość.  Dla zainteresowanych w nieco bardziej realnych doświadczeniach, wirtualna rzeczywistość oferuje różnorakie symulatory np, lotu w kosmos, wyścigu rajdowego lub skoku ze spadochronu. Kolejną zaletą jest fakt, że vr event jest bezpieczny dla wszystkich uczestników, zarówno biorąc pod uwagę warunki psychiczne jak i fizyczne. Bezapelacyjnym plusem jest możliwość uczestnictwa w symulacjach lub grach w kilka osób jednocześnie co stanowi doskonałą opcję integracyjną. Symulatory pozwalają na przebywanie i poruszanie się w dowolnie wykreowanym świecie, oraz zdobycie doświadczenia w sytuacjach pozornie niemożliwych lub niebezpiecznych.

Imprezy Virtual Reality stają się coraz bardziej popularne. Możliwość przeniesienia się do alternatywnej rzeczywistości wydaje się bardzo kusząca i rozrywkowa. Kiedy dodamy do tego możliwość symulacji niebezpiecznych sytuacji, które dodają nam adrenaliny oraz percepcje niemalże wszystkimi zmysłami, dostajemy ‘must-have’ niemalże każdej imprezy, szczególnie na tle integracyjnym.