W zeszłym roku ukończyłam wzornictwo na renomowanej, warszawskiej uczelni. Z racji tego, że już od najmłodszych lat kochałam szycie i projektowanie (fascynację tę rozbudziła we mnie mama, która jest cenioną krawcową), tuż po studiach, wraz z przyjaciółką, postanowiłyśmy założyć własną działalność gospodarczą. Otworzyłyśmy sklep internetowy, w którym sprzedawaliśmy zaprojektowane przez nas prześcieradła i pościele. W celu usprawnienia produkcji zdecydowałyśmy się nawet zamówić specjalną przewijarkę do tkanin.

Dlaczego warto zakupić przewijarkę dedykowaną tkaninom?

przewijarki tkaninNie ukrywam, że wraz z przyjaciółką nie spodziewałyśmy się, że nasza firma tak szybko się rozwinie. Produkowane przez nas pościele i prześcieradła, które początkowo szyłyśmy ręcznie rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Szycie tak dużych płacht materiału pochłaniało jednak sporo czasu, w celu usprawnienia pracy postanowiłyśmy więc zakupić specjalne urządzenie, które pomogłoby nam się uporać z pracą. Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza przewijarki tkanin, które służą do przewijania i nawijania różnego rodzaju tkanin. Warto przy tym podkreślić, że zakupiona przez nas maszyna była w pełni zautomatyzowana, a jej obsługa była bardzo łatwa i nie wymagała żadnej specjalistycznej wiedzy. Nasza przewijarka dodatkowo wyposażona była również w profesjonalny odkrawacz, który umożliwiał szybkie i przede wszystkim precyzyjne cięcie bawełnianego materiału, z którego szyliśmy nasze produkty. Urządzenie znacznie ułatwiło i przyspieszyło naszą pracę, ponieważ dzięki niemu mogłyśmy odkrawać tkaninę w pożądanych przez nas rozmiarach. Dodatkowo warto również wspomnieć o tym, że maszyna ta zajmowała mało miejsca, co było dla nas bardzo ważne, ponieważ dysponowałyśmy stosunkowo małą pracownią. Przewijarka ułatwiła nam również przechowywanie tkanin, które przychodziły do nas w grubych zwojach. Zwoje te umieszczaliśmy następnie w maszynie, co również pozwalało nam zaoszczędzić sporo cennego dla nas miejsca. 

Jesteśmy bardzo zadowolone z zakupionej przez nas maszyny, którą udało nam się kupić w okazyjnej cenie. Choć za produkt ten zapłaciłyśmy kilka tysięcy złotych, to jednak inwestycja ta bardzo szybko nam się zwróciła. Na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy udało nam się sprzedać blisko 300 kompletów pościeli, masowa sprzedaż nie byłaby możliwa bez owego urządzenia.