Od zawsze uwielbiałem pracę na świeżym powietrzu wśród pięknych okoliczności przyrody. Już od najmłodszych lat wolny czas spędzałem w sadzie mojego dziadka pomagając mu zbiorach. Gdy dorosłem, założyłem własną firmę, która opiera się na najlepszych, rodzinnych tradycjach.

Smaczne i zdrowe tłoczone soki jabłkowe

tłoczenie soku z jabłekZajmowałem się szeroko pojętym przetwórstwem owoców. Nasz zakład współpracował z najlepszymi dostawcami w Polsce, a ja byłem bardzo dumny z tego, że udało nam się zachować naturalność naszych produktów. Proces produkcji odbywał się w specjalnie zaprojektowanych urządzeniach, a tłoczenie soku z jabłek należało do naszych głównych zadań. Owoce te zawierają mnóstwo korzystnych dla zdrowia składników, a dzięki tradycyjnej formie tłoczenia, napoje zachowują wszystkie właściwości. W produkcji nie używaliśmy żadnych wzmacniaczy smakowych, sztucznych barwników czy konserwantów. Dzięki ekologicznym opakowaniom kartonowym oraz szczelnym woreczkom, nasze soki zachowują świeżość nawet do tygodnia. Naturalne soki z jabłek pełne są przeciwutleniaczy, mają działanie przeciwbakteryjne oraz antynowotworowe. Spożywanie naszych soków redukuje także problemy z trawieniem oraz niedoborem witaminy C, a naturalne cukry obecne w sokach sprawiają, że napój jest nie tylko słodki, ale może być spożywany przez wszystkich. Bogactwo cennych składników zawartych w naszych sokach jest wynikiem tradycyjnego procesu tłoczenia, poprzez, który wyciągamy z owoców to co najlepsze i dzięki temu naszym klientom oferujemy zdrowe i smaczne napoje.

Nasz zakład produkcyjny świetnie prosperował. Efektem dobrego zarządzania oraz poszanowania tradycyjnych metod wytwórczych było stworzenie wyjątkowych produktów spożywczych, które do dziś cieszą się uznaniem wśród konsumentów, a nam przynoszą pochlebne opinie.