W moim domu posiadałam dość duży salon. Bardzo chętnie spędzałam w nim czas. Ostatnio spojrzałam na całe wnętrze i stwierdziłam, że sprawia ono wrażenie dość pustego. Uznałam, że warto byłoby dokupić chociaż jeden mebel, który mógłby to wnętrze trochę zapełnić. Po dłuższym zastanowieniu, doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno fotela. Całe wnętrze było urządzone w stylu rustykalnym, dlatego fotel również musiał wpisywać się w tę konwencję.

Zalety stylowych foteli rustykalnych

stylowy fotel rustykalnyCałe szczęście nie musiałam dość długo szukać. Już w pierwszym sklepie meblowym do którego się udałam, znalazłam to czego potrzebowałam. Był to stylowy fotel rustykalny. Nie dość, że był on elegancki i pięknie wkomponował by się on w wystrój mojego mieszkania, to jeszcze w dodatku jego cena była bardzo atrakcyjna, przystępna. Najważniejsze było dla mnie to, że był to fotel rozkładany do pozycji siedzącej, półleżącej oraz leżącej. W zależności od tego co chciałam na nim robić, mogłam go więc rozłożyć do odpowiedniej pozycji. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo dobry wybór. Głównie ze względu na wysoką jakość wykonania fotela. Zwróciła mi ona uwagę na fakt, że tapicerka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, w tym strzępienie się w miejscach zszycia oraz wycieranie się pod wpływem codziennej eksploatacji. Jak się okazało, istniała nawet możliwość zamówienia takiego modelu fotela w dowolnym kolorze tapicerki. Mnie najbardziej spodobał się szary kolor, który był dostępny od ręki i jeszcze dzisiaj mogłam go kupić i zabrać do mieszkania. Usiadłam na nim na chwilę, żeby upewnić się, że na pewno będzie dla mnie wygodny. Muszę przyznać, że byłam pod prawdziwym wrażeniem. Przede wszystkim dlatego, że siedzisko było niezwykle komfortowe i delikatne. Można było odnieść wrażenie, że lekko się w nim zapadało.

Już dzięki temu miałam pewność, że fotel świetnie spełni swoją rolę. Nóżki fotela zostały wykonane z wysokojakościowe drewna dębowego, którego zostało zaimpregnowane. Cieszę się, że bardzo szybko znalazłam taki fotel. Bardzo dobrze pasował on do kącika wypoczynkowego w moim salonie. Wielu gości podkreśla jego prosty, rustykalny wygląd, który bardzo im się podoba. Wcale im się nie dziwię.