Założyłem własny warsztat samochodowy. Miałem spore doświadczenie i nie chciałem pracować na etacie, bo zależało mi na wysokich zarobkach. Posiadanie własnego warsztatu mi to miało zapewnić. Nie wiedziałem jednak w jaki sposób zareklamować swój warsztat.

Jeżdżenie samochodem z naklejoną reklamą firmy 

reklama na auto łódźNie było mnie stać na reklamę w telewizji czy radiu, bo dopiero zaczynałem w branży. Szyld przed wjazdem na teren mojego warsztatu niewiele dawał, gdyż wiedzieli o tym tylko ci, którzy akurat tędy przejeżdżali. Ja jeździłem po całej Łodzi i doszedłem do wniosku, że w tym przypadku na pewno sprawdzi się reklama na auto Łódź była duża i mogła zapewnić mi wielu klientów dzięki takiej właśnie reklamie. Poszukałem w internecie firmy, która zajmowała się naklejaniem reklam na samochody. Nie miałem pojęcia z jakimi kosztami było to związane, ale wiedziałem, że będzie taniej niż reklama w telewizji. Znalazłem firmę i pojechałem tam. Zaoferowano mi wykonanie projektu reklamy w atrakcyjnej cenie i jej naklejenie na auto. Zdecydowałem się skorzystać z usług tej firmy. Naklejona reklama miała być trwała, widoczna i odporna na warunki atmosferyczne, co dawało gwarancję długiej żywotności. Wiedziałem, że inwestycja w reklamę na aucie przyniesie korzyści w postaci klientów. Codziennie jeździłem autem po Łodzi i przez to wszyscy mogli się dowiedzieć o moim warsztacie. Reklamę wykonano i naklejono na mój samochód w ciągu jednego dnia. Za wszystko zapłaciłem rozsądne pieniądze.

Pomysł z reklamą, na który wpadłem był genialny! Zyskałem mnóstwo klientów, którzy do mnie dzwonili i chcieli powierzyć mi swoje samochody do naprawy. Znałem się prawie na wszystkich markach i byłem w stanie pomóc większości ludzi, którzy zgłosili się do mnie po pomoc.