Kiedy razem z mężem postanowiliśmy kupić nowy dom za miastem od razu wiedziałam, że wszystko w środku musi być nowe i nie chcę przenosić żadnych starych przedmiotów ze starego mieszkania. Mieliśmy zacząć nowe życie w nowym miejscu i tego właśnie chciałam.

Nowa deska do prasowania

deski do prasowaniaSkoro było nas na to stać, to nie chciałam sobie żałować ani oszczędzać. Wyszłam z założenia, że nie po to pracujemy, aby nie móc spełniać swoich marzeń kiedy trafia się ku temu okazja. W każdym bądź razie planowałam wszystko kupić nowe. Zaczęłam od deski do prasowania, bo poprzednia całkowicie nie spełniała moich oczekiwań. Po pierwsze była zbyt niska a po drugie była już mocno sfatygowana. W związku z tym wybrałam się do sklepu ze sprzętem gospodarstwa domowego, aby móc się rozejrzeć i kupić taką o jakiej zawsze marzyłam. Moja wymarzona deska do prasowania to taka, która jest dość wysoka. Sama jestem dużego wzrostu. W związku z tym nie lubię się schylać, gdy wykonuję czynności domowe a prasować akurat bardzo lubię i nie chciałam sobie psuć tego, że tak jest. Żebym była szczęśliwa w nowym domu musiałam mieć odpowiednie rzeczy i asortymenty prawdziwej a zarazem porządnej pani domu. Rodzina miała nam się powiększyć, więc szykowało się więcej prania a co za tym idzie prasowania. Nie ukrywam, że zmiana miejsca zamieszkania wiązała się z tym, że w drodze były nasze bliźniaki. Troszkę mnie to przerażało. Do tego ta przeprowadzka. Niemniej jednak musieliśmy podjąć odważne decyzje. Wybór padł na zakup domu na przedmieściach. Ja miałam się przez ciążę skupić na jego urządzeniu a następnie na dbaniu o dom i nasze pociechy. Zawsze odpowiadal mi taki model rodziny. Wiem, że są różne opinie na ten temat, ale ja nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że mąż zarabia na rodzinę a żona wypełnia domowe obowiązki i zajmuje się dziećmi. Wiedziałam, że będzie to możliwe tylko wtedy, gdy zaopatrzę się w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich była właśnie odpowiednia deska do prasowania, która miała mi zapewnić komfort podczas prasowania.

Jakby nie było wybrałam taką jaką mi się spodobała w sklepie i był to wybór tylko mój i wyłącznie mój. Nikt mi się w to nie wtrącił i pozwolił wybrać odpowiednią wysokość deski z możliwością podłączenia do niej kabla od żelazka. To już było szaleństwo.