Moja dziewczyna Asia lubiła chodzić ze mną na zakupy, ponieważ zawsze potrafiłem jej doradzić. Właściwie, to tylko ze mną wybierała się do miasta jak chciała kupić sobie coś nowego. Znałem się na modzie i potrafiłem jej dobrze doradzić. Sam zresztą lubiłem ubrania i często je kupowałem. Miałem dużą szafę i chyba najwięcej ubrań wśród wszystkich moich znajomych.

Kupienie kilku koszulek z nadrukiem w sklepie 

koszulki z nadrukiem - sklepZnałem dokładnie miasto i wiedziałem o wszystkich sklepach odzieżowych, które warto było odwiedzić. Oczywiście jak pojawiło się coś nowego, to od razu o tym wiedziałem. Tak było w przypadku pojawienia się nowego sklepu na osiedlu, w którym sprzedawano tylko koszulki z nadrukiem – sklep był prowadzony przez młodego chłopaka, który doskonale znał się na sprzedaży. Wszedłem do tego sklepu, ponieważ zauważyłem koszulki na wystawie, które bardzo mi się spodobały. Niektóre miały nadrukowanych moich ulubionych bohaterów z komiksów a inne miały zabawne napisy. Lubiłem takie koszulki a te były wyjątkowo ciekawe. Moja dziewczyna Asia wróciła do domu a ja jeszcze wszedłem do tego sklepu. Sklep był dość duży a koszulek było tak dużo, że już czułem, że nie skończy się na jednej. Dostępne były wszystkie możliwe rozmiary i każdy mógł kupić coś dla siebie. Wiedziałem doskonale jaki rozmiar był mi potrzebny i nawet nie musiałem przymierzać koszulki, mimo, iż była taka możliwość. Kupiłem sobie kilka koszulek a każda była z innym nadrukiem. W sklepie akceptowano płatność kartą, co było dla mnie zdecydowanie wygodne, ponieważ rzadko nosiłem przy sobie gotówkę. Kiedy wróciłem do domu, to od razu pochwaliłem się swojej dziewczynie koszulkami. Tak bardzo jej się spodobały, że postanowiła odwiedzić ten sam sklep i kupić sobie koszulkę z nadrukiem z postacią ze swojej ulubionej kreskówki. Takie koszulki też tam były dostępne i wybór był ogromny.

Sklep z koszulkami poleciłem swoim znajomym, którym moje koszulki od razu wpadły w oko. Wszyscy znajomi ubierali się w tym sklepie i bardzo go docenili. Jakość koszulek była bardzo wysoka i mimo wielokrotnego prania, nic złego się nie działo a nadruk nadal wyglądał jak nowy. Kupowałem koszulki w tym sklepie regularnie i miałem już całkiem niezłą kolekcję w szafie, z której byłem bardzo dumny.