Budynek w którym otworzyliśmy sklep położony jest w centrum miasta, więc z widocznością nie mamy nigdy problemu. Jest to jednak stara kamienica, więc nie ma tam dostępu do miejskiego ciągu ciepłowniczego. Początkowo nie uważaliśmy by był to duży problem, aczkolwiek po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się na montaż systemu klimatyzacji.

Nowoczesne klimatyzatory domowe

klimatyzatory bydgoszczUrządzenia klimatyzacji, wbrew ogólnego poglądu, służą nie tylko do obniżania temperatury, ale również do jej podnoszenia. Do sklepu takiego jak nasz nadawała się większość urządzeń klimatyzacyjnych, więc mogliśmy spokojnie wybrać najlepsze i najbardziej wydajne klimatyzatory Bydgoszcz ma mnóstwo sklepów ze sprzętem grzewczym i klimatyzacyjnym, więc w ofertach mogliśmy do woli przebierać i szukać urządzeń, które sprawdziłyby się najlepiej. W końcu przystanęliśmy na nowoczesnych, choć nieskomplikowanych klimatyzatorach, które polecane są przede wszystkim przez właścicieli sklepów wyposażonych w takowe. Seria klimatyzatorów z której pochodzi urządzenie zamontowane w naszym obiekcie zachwalana jest przede wszystkim za odporność na ekstremalne temperatury. Może więc pracować zarówno w gorące lato jak i w zimie, z taką samą skutecznością utrzymując wyznaczoną temperaturę w pomieszczeniu. Klimatyzator oczywiście wymagał instalacji na terenie sklepu, aczkolwiek tym zajęli się instalatorzy producenta.

Niemal wszystkie urządzenia w ofercie w której znajdowały się nasze klimatyzatory były objęte również usługą montażu w cenie zakupu urządzenia, co było bardzo wygodne i pozwalało zaoszczędzić czas przeznaczony na poszukiwania ekipy instalacyjnej. W dwa dni po zakupie samych urządzeń były one więc zamontowane w sklepie, przetestowane i oddane do użytku bez najmniejszych problemów.