Ośrodków wypoczynkowych w Polsce jest bardzo dużo. Turystyka z roku na rok jest coraz bardziej rozwinięta. Nie dotyczy to tylko miejscowości nadmorskich, czy górskich, ale również tych położonych nad jeziorami lub w lesie w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Decydując się na ubiegłe wakacje postanowiłam, że będę kierować się spokojnym miejscem, które jest pozbawione tłumu denerwujących turystów.

Byłam zadowolona z ośrodka wypoczynkowego w Żninie

ośrodek wypoczynkowy żninTakim miejscem okazał się żniński ośrodek wypoczynkowy w województwie kujawsko-pomorskim. Nie od razu znalazłam ośrodek wypoczynkowy odpowiednio dostosowany do moich potrzeb. Przez dłuższy czas szukałam czegoś oddalonego co najwyżej sto pięćdziesiąt kilometrów z niską ceną. Szczególnie interesowało mnie województwo kujawsko-pomorskie, ponieważ nie jest tak bardzo oblegane to województwo, jak na przykład warmińsko-mazurskie czy pomorskie. Kiedy wyszukiwałam w przeglądarce internetowej ośrodka wypoczynkowego, wyskoczył ośrodek wypoczynkowy Żnin. Zainteresowałam się nim, ponieważ według osób, które już odwiedziły ten kompleks wypoczynkowy był on bardzo dobry. Wybrałam go i w lipcu pojechałam do Żnina w określone miejsce. Kiedy zajechałam na miejsce, od razu wiedziałam, że to był dobry wybór. Przede wszystkim wokół było zielono – wszędzie natura, brak tłumu turystów i spokój. Sam właściciel ośrodka to przesympatyczny człowiek, który miło mnie potraktował. Dostałam również pokój z widokiem na jezioro i mogłam rozpocząć wypoczynek. Były to moje najlepsze wakacje. Co z tego, że samotne skoro wypoczęłam jak nigdy? Myślę, że lepiej nie mogłam trafić. Nie mogę nie wspomnieć jeszcze o pysznym i ekologicznym jedzeniu, jakie serwowała właścicielka ośrodka wypoczynkowego w Żninie. Było zdrowo i smacznie a do tego, bardzo dużo! Wszystko to w stosunkowo niskiej cenie. Pogoda również dopisała, więc byłam bardzo zadowolona.

Wiem o tym, że w tym roku również tu przyjadę. Już wstępnie zarezerwowałam sobie termin przyjazdu. Będę tutaj przebywać przez półtora tygodnia. Liczę, że wypocznę równie dobrze albo i jeszcze lepiej, jak rok temu! Ośrodek wypoczynkowy w Żninie będzie stałym miejsce spędzania urlopu przeze mnie i nie zmienię go na żaden inny. Być może kiedyś przyjadę tutaj nie sama a z drugą połówką.