Skuteczność medycznego tlenu została potwierdzona naukowo. Wysokie stężenie tlenu w powietrzu, sięgające nawet 90 procent lub więcej ma wpływ na walkę z różnymi chorobami i dolegliwościami, a także wspiera naturalne procesy organizmu, odżywia komórki i je regeneruje. Jest to ciekawy, skuteczny sposób na ochronę i wzmocnienie organizmu dla osób w każdym wieku.

Kto może korzystać z tlenoterapii?

tlenoterapiaMetoda tlenoterapii początkowo dostępna była wyłącznie w placówkach medycznych. Dzisiaj urządzenia dostarczające powietrze o wysokiej zawartości tlenu, można spotkać również w ośrodkach rehabilitacji. Korzystają z nich osoby w każdym wieku, począwszy od dzieci, przez osoby dorosłe aż po seniorów. Tlenoterapia stosowana jest przez sportowców, chcących osiągnąć lepsze efekty, a także przez osoby chcące zachować piękny i młody wygląd skóry. Osobom starszym polecana jest tlenoterapia głównie ze względu na ich zdrowie. Zabieg pozwala złagodzić odczuwane bóle, a także wspomóc leczenie różnych schorzeń, które pojawiają się w starszym wieku. Dzięki tlenoterapii wspomaga się także organizm dzieci z autyzmem i przyspiesza proces powrotu do zdrowia po przebyciu COVID-19. Pojedynczy zabieg trwający około 60 minut nie jest drogi, a pozytywnie wpływa na organizm każdego człowieka. Za jedną terapię zapłaci się około 120 złotych, jednak często można skorzystać z pakietu kilku lub kilkunastu zabiegów i wówczas cena jest znacznie niższa.

Warto skłonić się do skorzystania z tlenoterapii i poprawić wygląd swojej cery, wzmocnić kondycję, a także spowolnić procesy starzenia się organizmu i dostarczyć nowych komórek macierzystych. Już po jednym zabiegu można poczuć się pełnym energii i chęci do życia, a doświadczany wcześniej ból nie będzie tak odczuwalny.