Jakiś czas temu postanowiłem kupić sobie kilka nowych ciuchów, ponieważ moja obecna garderoba nieco mi się już znudziła. Długo myślałem nad tym, jakie rzeczy kupić, żeby były nie tylko wygodne, ale również ciekawe czy interesujące. Niestety często można wybierać tylko jedną z tych cech, kiedy kupuje się ciuchy. Przypadkiem jednak trafiłem na informację o stylu, który takie właśnie ma założenia – ubrania muszą być przede wszystkim komfortowe, ale równocześnie ciekawe. Niejednokrotnie są one opatrzone najróżniejszymi nadrukami, które od razu przyciągają wzrok.

Styl streetwear – męskie koszulki

męska koszulka streetwearStyl, o którym mowa to tzw. streetwear. Jego założenia pozwalają na tworzenie niebanalnych stylizacji, które pozwalają na wyrażenie swojej indywidualności. Takie ubrania muszą jednak zapewniać maksymalny komfort podczas ich noszenia. Te dwa założenia sprawiły, że postanowiłem poszukać różnorodnych ubrań w tym stylu. Najbardziej spodobało mi się to, że męska koszulka streetwear nie jest po prostu zwykłym t-shirtem. Bardzo często można na nich znaleźć różnorodne nadruki, których ogromny wybór sprawił, że miałem problem ze zdecydowaniem się na kilka modeli. Ostatecznie wybrałem zarówno takie, których nadruk był stosunkowo niewielki, jak również opatrzone sporą grafiką, która z pewnością od razu przykuwa wzrok napotykanych osób. Właśnie to podoba mi się najbardziej – pozornie zwykła stylizacja składająca się z jeansów albo chinosów połączonych z niebanalną koszulką sprawiają, że inne osoby zwracają na nią uwagę. Nadruki mogą przedstawiać bardzo wiele różnych rzeczy, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś, co w jakimś stopniu będzie oddawało jego charakter. Ja wybrałem m.in. grafikę związaną z muzyką, której najczęściej słucham. Na innej koszulce mam nadruk z dość surrealistycznym wzorem, który od razu mi się spodobał.

Koszulki są jednym z najbardziej klasycznych ubrań, jakie można znaleźć w garderobie każdego mężczyzny. Nie muszą się jednak one kojarzyć z nudą. Wybór koszulek, które pasują do stylu streetwear sprawia, że to właśnie t-shirt jest ciekawym elementem garderoby, który pozwala na wyrażenie siebie. Ich ogromna różnorodność sprawia, że ten styl staje się coraz bardziej popularny – każdy może bowiem znaleźć coś dla siebie.