Usuwanie zbędnego owłosienia może być nieprzyjemnym i żmudnym obowiązkiem. Z nadmiernym owłosieniem najczęściej się zmagają kobiety o ciemnej karnacji i ciemnych włosach, gdyż genetycznie posiadają gęstsze i grubsze owłosienie. Dlatego też brunetki, są częstszymi klientkami salonów kosmetycznych wykonujących zabiegi depilacji ciała. 

Czy depilowanie laserem pach jest bolesne?  

depilacja laserowa pach w BielskuKażda kobieta chce mieć gładkie ciało bez nieprzyjemnych w dotyku odrastających włosków. Możemy z nimi walczyć na różne sposoby. Najpopularniejszą metodą jest golenie zarośniętych miejsc jednorazową maszynką do golenia. Jest to szybka, ale też mało skuteczne metoda, gdyż po upływie około dwudziestu czterech godzinach, nowe włoski się już przebijają przez skórę i są wyczuwalne. Dodatkowo łatwo o podrażnienia i zacięcia. Inną metodą, którą możemy stosować w domu, są plastry z woskiem, które są bardzo bolesne, lub kremy do depilacji, które się zmywa ze skóry po upływie parunastu minut. Te wszystkie metody są dobre, ale krótkotrwałe, dlatego laser może być rozwiązaniem na ten problem. Depilacja laserowa pach w Bielsku odbywa się całkowicie bezboleśnie i pozwala nam na pozbycie się wszystkich włosków. Wiązka lasera działa bezpośrednio na włos i jego cebulkę, dzięki czemu efekt jest długotrwały. Pachy są szczególnie wrażliwe na podrażnienia powstające po goleniu tradycyjnymi metodami, dlatego laserowa depilacja jest znacznie lepsza i skuteczniejsza. W ciągu parunastu minut możemy się całkowicie pozbyć owłosienia pod pachami na długie tygodnie, a nawet miesiące. Zabieg należy powtórzyć po upływie paru miesięcy, aby utrwalić jego efekt i pozbyć się ewentualnych włosków. W taki sposób możemy też wydepilować nogi, oraz miejsca intymne. W Bielsku znajduje się sporo, dobrych salonów kosmetycznych, które oferują swoim klientom zabiegi depilacji na najwyższym poziomie, w przystępnej cenie. Po wykonanej depilacji, nie można wystawiać skóry na ekspozycję słoneczną, gdyż mogą wystąpić podrażnienia.

Golenie pach zwykłą maszynką pozwala nam cieszyć się gładką skórą przez krótki czas, a żeby uniknąć podrażnień, to musimy zastosować specjalną piankę do golenia. W przypadku lasera, musimy jedynie przyjść na zabieg z ogolonymi pachami i wygodnie się położyć, a pani kosmetyczka, zrobi całą pracę za nas. Cena zabiegu depilacji zależy od miejsca poddanego działaniu lasera, oraz jego powierzchni.