Posiadam dużą firmę, która zajmuje się produkcją ceramiki. Jest to bardzo dobrze rozwijający się biznes, który gwarantuje stałe wpływy. Najczęściej obsługuję zlecenia klientów biznesowych, którzy sprzedają przeróżne produkty wykonane z porcelany. W mojej pracy często wykorzystywana jest folia stretch. To właśnie ona pozwala na zapakowanie produktów, by te w dobrym stanie trafiły do klienta.

Stała współpraca z producentem folii stretchowej

czarne folie stretch - producentW mojej branży bardzo ważne jest, by nawiązywać stałe kontakty biznesowe. Przede wszystkim są to firmy, które same produkują przeróżne rodzaje zabezpieczeń. Bardzo ważne jest, by zawsze na stanie magazynu były czarne folie stretch – producent powinien zapewnić mi stały dostęp do takich folii. Dlatego właśnie tak dużą uwagę przywiązuje do przeróżnych ofert producentów, by zawsze wybrać taką, która idealnie będzie pasowała do charakteru moich produktów. Chodzi przede wszystkim o skuteczne zabezpieczenie przed transportem. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że występuje wiele odmian folii typu stretch. Dostępne są zarówno produkty, które można wykorzystać do pakowania mniejszych wyrobów z ceramiki, jak i takie przeznaczone do dużych gabarytów. Dużo zależy od tego, jak podpiszę umowę i jakie treści są w niej zawarte. Producenci folii stretch mają bardzo rozbudowane oferty, które zawierają przeróżne produkty. W zależności od tego, jakie zapotrzebowanie mam w danym miesiącu na konkretne folie, inaczej wygląda realizacja zamówienia. Na pewno mogę liczyć na szybką realizacje przesyłki, co bardzo mnie cieszy. Średnio folie stretch zamawiam trzy, czasami cztery razy w tygodniu. Wszystko zależne jest od tempa prac osób odpowiedzialnych za pakowanie wyrobów ceramicznych. Najczęściej muszę domówić folie, które są wytrzymałe i służą do pakowania towarów o małych gabarytach. To właśnie na te produkty najwięcej zużywa się wysokiej jakości folii stretch. Nie wydaję za dużo środków na zamówienie folii, bo moja umowa jest bardzo korzystnie skonstruowana.

Posiadam konkretne limity, w ramach których mogę swobodnie zamawiać odpowiednią ilość folii za darmo. Bardzo lubię współpracować z tym producentem folii, bo posiada bardzo szeroką ofertę przeróżnych rozmiarów, co jest bardzo cenne w mojej branży. Najważniejsze, że zamawiam od jednej firmy, więc nie muszę się martwić o innych pośredników, czy inne dostawy.