Jestem właścicielem osiedla mieszkaniowego. W jego skład wchodzi kilka domków szeregowych. Wszyscy mieszkańcy są zadowoleni z jakości domów i prac, które utrzymują całe osiedle w czystości i porządku. Po kilku latach coraz częściej dostawałem maile, w których mieszkańcy zwracali mi uwagę, że przydałoby się solidnie umyć dachy budynków.

Poszukiwania firmy myjącej dachówkę

mycie dachówki poznańPostanowiłem sam dokonać oględzin. Prośby mieszkańców okazały się uzasadnione. Na każdym z dachów widać było pozostałości po brudnych deszczach oraz odchodach ptaków. Niektóre z nich wyglądały naprawdę bardzo źle. Z daleka nie było to, aż tak widoczne jak z bliska. Musiałem działać. Rozpocząłem poszukiwania przedsiębiorstwa, które w swojej ofercie posiadało mycie dachówki Poznań jest dużym miastem, więc nie miałem trudności w znalezieniu wielu tego typu firm. Zależało mi na tym, aby umyć dachówkę możliwie jak najszybciej, w jak najkrótszym czasie oraz jak najniższym kosztem. Jednak chciałem również, aby efekt czystości utrzymał się jak najdłużej. Byłem przekonany, że są jakieś detergenty, które utrudniają przyleganie nieczystości do dachówek. Jedna z firm miała bardzo interesującą ofertę, dużo niższą od konkurencji. Podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałem się, że mogą zająć się moim osiedlem tak naprawdę od jutra i nie powinno im to zająć więcej niż 5 dni. Zdecydowałem się na skorzystanie z ich usług.

Zgodnie z obietnicą już następnego dnia ekipa czyszcząca zjawiła się na osiedlu i rozpoczęła mycie dachówki. Praca szła im bardzo sprawnie, każdego dnia został wyczyszczony jeden dach. Po tygodniu wszystkie dachy na osiedlu błyszczały i lśniły. Pracownicy nałożyli również specjalny detergent dla dłuższego utrzymania efektu czystości. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy tego przedsięwzięcia.