Miałem za zadanie urządzić prywatną palcówkę medyczną i stanowiło to dla mnie nie lada wyzwanie. Miałem świadomość, że najważniejsze było oświetlenie i nim zająłem się w pierwszej kolejności. Właściciel placówki stawiał nacisk na korytarz, który miał być najlepiej oświetlony.

Dobrze oświetlony korytarz dzięki panelom LED

panel led podtynkowyDługo zastanawiałem się nad rodzajem oświetlenia do korytarza, ponieważ wybór był ogromny, jednak nie miałem pewności, czy dokonam słusznego wyboru. Zdecydowałem więc odwiedzić inne placówki i sprawdzić jakie były tam zamontowane lampy w korytarzach. W większości odwiedzonych przeze mnie placówek był jeden rodzaj oświetlenia i już wiedziałem co wybrać. Jeden panel LED podtynkowy dawał bardzo dużo światła i dlatego wiedziałem, że montaż takiego oświetlenia będzie najlepszym rozwiązaniem, które zadowoli mojego zleceniodawcę. Zatrudniłem specjalistę od oświetleń, który powiedział mi ile paneli powinienem kupić do całego korytarza, który był dość sporych wymiarów. Pracownik ten od razu zabrał się za ich montaż. Były to panele sufitowe, łatwe w obsłudze i do ich włączenia potrzebne były dwa włączniki. Jeden zapalał wszystkie panele a drugi tylko połowę. Kiedy panele LED zostały zamontowane, to włączyłem je wszystkie. W korytarzu zrobiło się bardzo jasno i każdy zakamarek był idealnie oświetlony. Pojawił się zleceniodawca, którego moje rozwiązanie zachwyciło. Kazał mi w każdym pomieszczeniu zamontować dokładnie takie samo oświetlenie.

Wywiązałem się wzorowo z tego zlecenia i dzięki temu dostawałem więcej ofert. Właściciel placówki medycznej polecał mnie swoim znajomym, którzy bardzo chętnie korzystali z moich usług. Byłem świetnym specjalistą i znałem swoją wartość, dlatego byłem skazany na tak ogromny sukces.