Z moim przyszłym mężem znamy się już od blisko siedmiu lat, poznaliśmy się na studiach, na które oboje przeprowadziliśmy się do Łodzi. Spędziliśmy więc ze sobą bardzo dużo czasu, znamy się jak łyse konie i darzymy ogromną miłością. Kilka miesięcy temu mój partner postanowił mi się oświadczyć. Aktualnie razem planujemy nasz wymarzony ślub, który odbędzie się jeszcze w tym roku. Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni bardzo intensywnie poszukiwaliśmy idealnych dla nas obrączek ślubnych. Na całe szczęście udało nam się je znaleźć. 

Kupuj obrączki u jubilerów posiadających doświadczenie 

Łódź - jubiler z doświadczeniemW pierwszej kolejności, wraz z przyszłym mężem ustaliliśmy jakie obrączki najbardziej by nam odpowiadały. Po wielu wspólnych rozmowach ustaliliśmy, że powinny być one skromne, ale zarazem bardzo eleganckie. Zależało nam na tym by były one wykonane z najwyższej jakości białego złota. Same obręcze miały być jednak gładkie i błyszczące, zależało nam również na tym by na ich wewnętrznej części znajdował się stosowny grawer (miała to być data upamiętniająca nasze pierwsze spotkanie). W poszukiwaniu wymarzonych przez nas obrączek przekopałam praktycznie cały internet. W końcu zdecydowałam się na skorzystanie z najbardziej odpowiadającego mi salonu jubilerskiego, który posiadał bardzo estetyczną rozbudowaną stronę internetową i reklamował się przemawiającym dla nas hasłem: Łódź – jubiler z doświadczeniem. Z racji tego, że salon ten posiadał również sklep stacjonarny, wraz z przyszłym mężem udaliśmy się na wstępną konsultację. Właściciel salonu zapytał o nasze oczekiwania, zmierzył nasze palce, a następnie zaproponował kilkanaście modeli obrączek. Jubiler zaznaczył przy tym, że jeśli będziemy mieli problem z wyborem to zawsze istnieje możliwość złożenia spersonalizowanego zamówienia obrączek, które sami zaprojektujemy. Zdecydowaliśmy się właśnie na tą opcję: zamówiliśmy cienkie, klasyczne obrączki wykonane w 100% z wysokiej jakości białego złota. Ponadto miały być one odpowiednio oszlifowane (zależało nam na tym by złoto lśniło i odbijało światło), zamówiliśmy również specjalny grawer z datą naszego pierwszego spotkania, który miał znajdować się po wewnętrznej stronie obrączek. 

Na złożone przez nas zamówienie czekaliśmy zaledwie tydzień. Właściciel poinformował nas o możliwości odbioru obrączek telefonicznie. W salonie mieliśmy także możliwość przymierzenia zamówionych przez nas obrączek i zgłoszenia ewentualnych poprawek. Nie zrobiliśmy tego jednak, nasza biżuteria ślubna bardzo nam się bowiem spodobała. Warto przy tym zaznaczyć, że udało nam się ją zakupić w naprawdę atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie.