Dzisiejsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam korzystać z nowoczesnych zabiegów o których jeszcze kilka lat temu można było jedynie pomarzyć. Do takich zabiegów z całą pewnością zalicza się depilacja laserem pozwalająca uzyskać niesamowite rezultaty na wiele lat i tym samym pomóc zapomnieć kobietom o codziennym goleniu ciała.

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

bezpieczne laserowe usuwanie owłosienia - szczecinCoraz więcej kobiet decyduje się poddać laserowej depilacji zważywszy na jej ogromne zalety oraz brak skutków ubocznych, jakie powodują tradycyjne formy golenia ciała. Niektóre z kobiet muszą nawet i codziennie golić swoje ciało, jeśli chcą je utrzymać w perfekcyjnej gładkości. Tymczasem tak częste stosowanie maszynki do golenia prowadzi do wielu nieprzyjemnych doświadczeń, jak podrażnienia, krosty, czy z biegiem czasu także wrastające włoski. Inne znane nam formy depilacji, jak na przykład wosk nie są z kolei najprzyjemniejszymi w doznaniu i raczej staramy się takich sposobów unikać. Nic zatem dziwnego, że kobiety z chęcią umawiają się na bezpieczne laserowe usuwanie owłosienia – Szczecin ma bardzo popularne kliniki zbierające pozytywne opinie względem właśnie tego zabiegu, toteż warto rozważyć wizytę w jednym z tamtejszych gabinetów. Depilacja laserowa pozwala na utrzymanie miejsc jej poddanych w idealnej gładkości nie przez tydzień, ani nawet nie przez kilka miesięcy, a przez lata! Perspektywa braku konieczności golenia się przez lata, a jednocześnie posiadania gładkiej skóry jeszcze do niedawna mogła wydawać się tylko złudnym marzeniem, a tymczasem dziś jest jak najbardziej realna i możliwa. Wszystko za pomocą nowoczesnych laserów, które niszczą swoim światłem macierz naszych włosków powodując ich wypadanie, oraz blokując ich wzrost.

Jedyną wadą całego zabiegu, o ile w ogóle można tak to nazwać, jest konieczność zapuszczenia naszych włosków, które właśnie podczas zabiegu muszą znajdować się w fazie wzrostu, dlatego też poleca się zrobić ten zabieg podczas jesieni lub zimy, kiedy nie odsłaniamy tak mocno swojego ciała. Kobiety, które obawiają się potencjalnego bólu na pewno ucieszy informacja, że podczas zabiegu stosuje się chłodzące znieczulenie, które sprawia, że zabieg staje się dla nas komfortowy. Ponadto przed jego wykonaniem robi się próby lasera w celu ustalenia jego mocy, oraz aby zapobiegać poparzeniom.