Czasami nawet nawet w najbardziej idealnych związkach dochodzi do kłótni i kryzysów. Gorzej jeśli tzw. ciche dni z czasem doprowadzają do końca relacji. Do niektórych ludzi niekiedy dopiero po czasie dociera to jakie błędy popełnili w związku. Nie należy jednak z góry zakładać, że nie da się jeszcze pewnych rzeczy naprawić. Istnieją sposoby, które mogą pomóc Ci w odzyskaniu wybranki serca

Trzy kroki do odzyskania kobiety

odzyskać kobietęJeśli jesteś dopiero świeżo po burzliwym zakończeniu relacji, ale jednak już zaczyna Ci brakować bliskiej osoby zastosuj się do kroku pierwszego, którego głównym założeniem jest danie sobie czasu. Pozwól na to by wszystkie emocje opadły, chwila świeżego oddechu pozwoli zarówno Tobie, jak i Twojej byłej partnerce zdystansować się w zdrowy sposób do wszystkich negatywnych emocji. Pamiętaj o tym, że czas leczy rany, ale również pozwala na chwilę refleksji oraz oczyszczenia się z negatywnych emocji. Chwila odpoczynku i ograniczenie kontaktu pozwoli Ci ochłonąć, będziesz miał również czas na przeanalizowanie własnych błędów i wyciągnięcie stosownych wniosków. Krokiem drugim jest próba wdrożenia planu naprawczego, który pozwoli Ci odzyskać kobietę. Zacznij nienachalnie kontaktować się z byłą partnerką, nie naciskaj jednak na nią i nie bądź natrętny. Tego typu działania mogą ją odstraszyć i zniechęcić, w efekcie czego wybuchnie między Wami kolejna kłótnia. Pamiętaj więc o tym by być delikatny, na początkowym etapie odnawiania znajomości nie nawiązuj też do waszego byłego związku. Zwyczajnie daj jej odczuć, że nadal chcesz z nią utrzymywać kontakt i zależy Ci na tym by wiedzieć czy wszystko u niej w porządku. Była partnerka musi ponownie nabrać do Ciebie zaufania, daj jej na to czas i nie bądź nachalny czy zaborczy. Jeśli była dziewczyna zdecyduje się na odnowienie kontaktu to po pewnym czasie przejdź do kroku trzeciego: konfrontacji z tym co było i tym co może być między nami. Pamiętaj jednak o tym, że musisz odpowiednio przygotować się do tej przełomowej rozmowy, nie pozwól na to by poniosły Cię podczas niej emocje. Nie atakuj również byłej partnerki, nie daj się jej sprowokować. Zamiast tego bądź z nią szczery i wyjaw jej swoje uczucia. Daj jej również do zrozumienia, że nadal ją kochasz i chciałbyś ponownie zbudować z nią relację. Obiecaj, że tym razem będziesz pracować nad sobą i więcej z nią rozmawiał.

W celu odzyskania miłości życia musisz dostosować się do trzech kroków naprawczych. Pierwszy polega na daniu zarówno sobie jak i byłej partnerce chwili oddechu. W kroku drugim możesz starać się odnowić kontakt, ale pamiętaj o tym, że nie możesz być przy tym natrętny i osaczać sobą byłą dziewczynę. Krok trzeci polega na ostatecznej, spokojnej konfrontacji, szczerej rozmowie i wyjawieniu swoich uczuć oraz nadziei na reaktywację związku.