Kiedy zakładałem własną działalność gospodarczą, nie byłem przekonany, że odniosę sukces. Wiedziałem, że będę musiał ciężko pracować przez większość każdego kolejnego dnia, by biznes wypalił. Zdawałem sobie też sprawę z tego, że będę potrzebował pomocy, że samą ciężką pracą nie będę w stanie znaleźć się na szczycie. Po rozmowie z bliskim kolegą byłem już więc przekonany, że będę potrzebował odpowiedniej reklamy, a jeszcze wcześniej – odpowiedniej identyfikacji wizualnej.

Warto zadbać o unikalną identyfikację wizualną firmy

identyfikacja wizualna w ŁodziKiedy zakładałem własną firmę, miałem lekkie obawy. Jednak jeśli powiedziałem A, musiałem też powiedzieć B i zainwestować w rozwój swojego biznesu, by potem czerpać z niego duże korzyści. Zdawałem sobie sprawę z faktu, że nie wystarczy tylko moja solidna praca i serce w nią włożone. Potrzebowałem także odpowiedniej reklamy, a żeby ją mieć, musiałem mieć co reklamować. Wiem, że czasy się zmieniają i do ludzi trafiają bardziej obrazki niż tekst. Dlatego też musiałem znaleźć kogoś, kto mi w tym pomoże. I tak o to, po nitce do kłębka trafiłem na pewną agencję interaktywną, której domeną była identyfikacja wizualna w Łodzi jest wiele tego typu firm, jednak ja poszedłem za opiniami internautów i to im zaufałem, decydując się na jedną z agencji. Pracownicy tej agencji okazali się prawdziwymi profesjonalistami. Zaproponowali mi kilka opcji identyfikacji, tak bym mógł wybrać tę, która najbardziej mi się podoba. I tak też się stało. Wybór nie był łatwy, bo każda z opcji była świetna. Muszę powiedzieć, że agencja stanęła na wysokości zadania. Po wyborze byłem wręcz dumny, że moja firma ma tak świetną identyfikację wizualną. I to wszystko dzięki mojej decyzji, by zaufać wybranej agencji i dzięki jej pracy. Piękne połączenie!

Teraz kiedy spoglądam w przeszłość, cieszę się, że poszedłem za radą mojego serdecznego kolegi i skorzystałem z usług łódzkiej agencji interaktywnej. Zatroszczyli się moją świeżą firmą i zaprojektowali mi przepiękną identyfikację wizualną. Zadbali o to, bym miał oryginalny logotyp oraz świetne wyglądającą stronę internetową. Oprócz tego otrzymałem bardzo pomysłowy projekt wizytówki, z którego również skorzystałem. Teraz, po latach nadal polecam usługi łódzkiej agencji swoim znajomym.