W tym roku będę obchodziła trzydzieste urodziny. Postanowiłam, że sama także sprezentuję sobie prezent. Zależało mi jednak, aby był to przedmiot, z którego będę codziennie korzystała bez obaw. Nie lubiłam kupować czegoś, co stoi na półce albo znajduje się na dnie szafy i zakłady je na ważne uroczystości rodzinne.

Oryginalne zegarki na rękę

drewniany zegarek damskiNa jednej ze stron internetowych zobaczyłam drewniany zegarek damski. Serce zabiło mi mocniej, gdy zaczęłam oglądać je pod każdym możliwym kątem. Dość szybko zdecydowałam, że to właśnie drewniany zegarek sobie kupię. Dlaczego? Przyznam szczerze, że od pewnego czasu mam ogromną słabość do drewna. Ogromnym atutem jest to, że tego typu zegarki zdecydowanie będą należy do grupy ekologicznych przedmiotów. Pomyślałam sobie, że bransoletki w takim zegarku nie będzie podrażniała mojej delikatnej skóry. Poza tym bardzo podobał mi się fakt, że w sklepie online było dostępnych wiele modeli. Zarówno tarcze jak i paski zegarków mogą być w jednym kolorze lub są wykonane w dwóch różnych kolorach, które idealnie do siebie pasują. Drewniany zegarek damski jest coraz bardziej popularny wśród grona osób, w którym się obracam. Mimo to palcach jednej dłoni mogę policzyć, ilu moich znajomych jest szczęśliwym właścicielem zegarku drewnianego. Moim zdaniem drewniany zegareczek mocno wyróżnia się na tle innych standardowych zegarków. Ostatecznie zdecydowałam się na najciemniejszy odcień zegarka, który był dostępny.

Niewątpliwie drewniany zegarek na rękę kojarzy mi się przede wszystkim z oryginalnością. Odpowiadało mi również to, że tego typu zegarki nie potrzebują dodatkowych środków do dodatkowej pielęgnacji. Ponadto moim zdaniem drewniane zegarki pasują do każdego stroju, który ubierzemy. Ceny zegarków zaczynają się od pięciuset złotych wzwyż. Sądzę, że cena jest adekwatna do jakości.