Może nie mówi się o tym głośno, ale nasz kraj doceniany jest na świecie w wielu branżach. Wielu Polaków staje się uznanymi ekspertami w różnych dziedzinach. Mamy naprawdę szerokie wpływy, na przykład w branży powiązanej w jakiś sposób ze sztuką. Szczególnie poważani są na świecie polscy projektanci, szczególnie Ci, którzy zajmują się biżuterią. Wiele największych światowych marek zatrudnia naszych rodaków do pomocy przy tworzeniu kolekcji, które potem pojawiają się w sezonowych stylizacjach. 

Prestiżowe bransoletki z naszego kraju

bransoletki złoteDużo racji ma w sobie powiedzenie cudze chwalicie swojego nie znacie. Polska jest przez nas często zbyt mało docenianym krajem. Okazuje się, że jak zaczniemy się trochę bardziej interesować faktami, to możemy być bardzo zdziwieni, jak duże znaczenie ma nasz kraj w wielu branżach. Jedną z takich branż jest jubilerstwo. Wiele kolekcji najmodniejszych biżuterii tworzonych jest przy współpracy z naszymi projektantami. Nasi eksperci uzyskują sporo nagród, w dużej mierze tych prestiżowych. Ostatnio, na przykład, docenione zostały bransoletki złote, zaprojektowane przez kilku naszych projektantów z myślą o zbliżającym się lecie. Cała kolekcja otrzymała bardzo prestiżową, ogólnoświatową nagrodę. Bransoletki z tej kolekcji inspirowane są czterema żywiołami, a więc wodą, ziemią, powietrzem oraz ogniem. Ich kształty są zazwyczaj bardzo nowoczesne, a przy tym urzekające i delikatne. Dedykowane są głównie eleganckim kobietom, które chcą się wyróżniać w tłumie. Same bransoletki są od jakiegoś czasu popularne, jak nigdy wcześniej. Dochodzi już powoli do tego, że sprzedają się niemal tak samo jak kolczyki. Wiele kobiet przekonało się do bransoletek, jak do ozdoby różnego rodzaju stylizacji. Bransoletki są też bardzo widoczną biżuterią. Są bowiem noszone na rękach, a te w końcu używane są przez nas niemal cały czas.

Jednym z elementów biżuterii, które podbijają w ostatnim czasie rynek mody, są bransoletki, szczególnie te wykonane ze złota. Warto wiedzieć, że wiele znanych marek korzysta z usług polskich projektantów. Niedawno, na przykład, została na świecie doceniona kolekcja złotych bransoletek dedykowanych na lato, które są inspirowane naturą i zostały stworzone w naszym kraju, przez naszych uzdolnionych rodaków.