Wiele osób zaopatruje się w nasiona marihuany, nie po to, by je hodować, ale po to, by stosować je w kuchni lub wytwarzać z nich artykuły konopne, jak świece czy kadzidła. Jednak nie tylko z tego względu mogą nam być bardziej niż przydatne. 

Sklepy z wyjątkowo tanimi nasionami marihuany

wyjątkowe i tanie nasiona konopiChcieliśmy przeprowadzić zestawienie najlepszych sklepów z nasionami, wliczając w to zarówno stacjonarne oraz internetowe, ale niestety nie jest to możliwe. Dlaczego? Ponieważ sklepów stacjonarnych, w skali kraju, jest tak mało, że nie byłoby za bardzo o czym mówić. Toteż skupimy się na tych, które działają online. A jest na czym, bowiem w sieci jest kilkadziesiąt sklepów, które zajmują się sprzedażą ziaren konopi. Oczywiście nie jest tak, że każdy z nich ma super ofertę i zawsze znajdziemy tam wszystko, czego szukamy. Dlatego też oferty trzeba porównywać i wybrać kilka sklepów, w których oferta jest najlepsza. A co rozumiemy przez „najlepszą ofertę”? Oczywiście urozmaicony i bogaty wybór nasion, a przy tym rozsądne ceny. Na szczęście takich sklepów nie brakuje, a finalnie, nasz wybór ograniczy się pewnie do trzech-czterech z nich. Trzeba przyznać, że oferta najlepszych sklepów jest kompleksowa, gdyż znajdziemy tam nie tylko ziarna, ale również profesjonalne wyposażenie i akcesoria dla growerów oraz kolekcjonerów. Jeżeli natomiast chodzi o ceny pestek marihuany to są one niedrogie, zwłaszcza jeżeli zdecydujemy się na te regularne. Co prawda, w ich przypadku nigdy nie wiemy czy z danego nasiona wyrośnie żeńska roślina, ale jeżeli mamy zamiar stosować je w gastronomii lub w jakikolwiek sposób je przetwarzać – nie ma to żadnego znaczenia. Zatem jeśli chcemy kupić wyjątkowe i tanie nasiona konopi najlepiej postawić na odmiany regularne. Jeżeli natomiast chcielibyśmy nabyć pestki feminizowane to są one droższe, często o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych. Pamiętajmy jednak, że zawsze najtaniej jest wtedy, kiedy kupujemy więcej.

Jeżeli zdecydujemy się na zakup większej ilości nasion, obowiązuje nas bonifikata. To, jaka ona będzie zależy od konkretnej liczby nasion, albowiem pakiety obowiązują od trzech do dwudziestu sztuk. Jakby jednak nie było, zakup kilkunastu albo kilkudziesięciu nasion jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem.