W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zabiegani, stale gdzieś się spieszymy – od rana spóźnieni jedziemy do pracy, po powrocie musimy posprzątać dom i odebrać dziecko z przedszkola, a wieczorem czekają nas zakupy w dyskoncie. Tak napięty plan dnia nie pozwala na zapewnienie sobie zdrowych i odżywczych posiłków. Z pomocą przychodzi dieta pudełkowa.

Dlaczego warto wybrać catering pudełkowy?

bydgoszcz catering dietetycznyZ roku na rok wielbicieli cateringu dietetycznego przybywa, co skutkuje powstawaniem nowych przedsiębiorstw zajmujących się tą branżą. Zainteresowanie rośnie nie bez powodu – każdego dnia pod naszymi drzwiami pojawia się torba wypełniona zbilansowanymi posiłkami. Możemy wybrać opcję dla diety zawierającej trzy dania – czyli na czas naszego pobytu w firmie, pięciodaniowy kompleksową dietę, a Bydgoszcz catering dietetyczny oferuje warianty nawet dla całej rodziny. Dostępne są także diety bezglutenowe lub wegetariańskie, dzięki czemu dietą pudełkową mogą cieszyć się osoby z nietolerancjami pokarmowymi. To również wspaniały pomysł, kiedy chcemy kontrolować ilość spożywanego przez nas jedzenia – każde danie ma wyliczony dokładny bilans energetyczny, a także podaż białka, tłuszczu i węglowodanów. Możemy dostosować dzienną ilość kalorii zgodnie z naszym zapotrzebowaniem. Czy catering pudełkowy jest drogi? Nie koniecznie – za pięć posiłków o standardowej zawartości kilokalorii zapłacimy około pięćdziesięciu złotych, jednak cena jest uzależniona od rodzaju diety, ilości zamówionych dni, a także wartości energetycznych dań.

Catering dietetyczny to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób. Dzięki temu możemy zadbać o prawidłową dietę całej rodziny i zaoszczędzić masę czasu. Poza tym dieta pudełkowa jest stosunkowo tania, ponieważ jedno danie kosztuje około dziesięciu złotych.