Naprawdę lubiłem swoje włosy o które muszę przyznać że starałem się dbać. Jednak jako mężczyzna wiedziałem że w końcu zaczną wypadać, szczególnie biorąc pod uwagę jak to wyglądało  mojej rodzinie, gdzie większość facetów zaczynała być łysa. Jednak nie poddałem się i postanowiłem spróbować zachować włosy w dobrym stanie.

Dzięki mezoterapii igłowej zachowałem swoje włosy

mezoterapia igłowa poznańMój wybór padł na mezoterapię igłową. Pomyślałem że będzie to dobra metoda na to żeby zachować swoje włosy, skoro tak wiele osób zachwala ten sposób. Ogółem polega to na wstrzyknięciu w skórę głowy różnych witamin, minerałów oraz substancji które wzmocnią włosy. W ten sposób można spodziewać się lepszego wzrostu włosów. poprawienie ich odporności oraz ogólnego wyglądu. Także jak najbardziej warto podjąć się czegoś takiego. Jednak czy jest to skuteczne? Na swoim przykładzie muszę przyznać że tak. O ile wcześniej zaczęły powstawać mi zakola i szły coraz dalej, to dzięki zabiegowi mezoterapii zatrzymały się w miejscu co jest przecież wspaniałym efektem. Poza tym nie mogę też ukryć że wyglądają teraz o wiele lepiej zarówno pod względem gęstości jak i blasku. Dlatego jak najbardziej jestem zadowolony z efektów które dała mi mezoterapia igłowa Poznań był według moich znajomych dobrym miejscem na takie zabiegi, więc udałem się właśnie tam. Myślę że wielu mężczyzn, a także kobiet może skorzystać z tej metody żeby zachować swoje włosy w jak najlepszym stanie. Mimo wszystko po prostu warto zadbać o to co posiada się na swojej głowie, wygląda to wtedy o wiele lepiej niż w przypadku łysiny.

Nie uznawałem łysiny w moim przypadku za coś estetycznego, choć wiem że wielu mężczyznom to po prostu pasuje. Dlatego jestem naprawdę szczęśliwy mogąc zachować swoje włosy w dobrym stanie. Myślę że wam także spodobają się efekty, trzeba po prostu spróbować tego chociaż raz.