Prowadzę dużą firmę i zatrudniam sporo pracowników. Zawsze zależało mi żeby moim pracownikom niczego nie brakowało. Wiedziałam, że zadowolony pracownik jest bardziej zmotywowany i jeszcze lepiej wykonuje swoje zawodowe obowiązki. Zatrudniam wykwalifikowane osoby i w naszej firmie panuje miła atmosfera. Ostatnio wpadłam na pomysł aby wprowadzić do firmy zdrowe jedzenie. Bierzemy udział w wielu akcjach, które promują zdrowie a zbilansowane i zdrowe posiłki są bardzo ważne.

Wprowadziłam do firmy zdrowy catering

firmowy catering w bydgoszczyNa początku zrobiłam rozeznanie wśród pracowników czy byliby zainteresowani taką opcją. Bardzo wiele osób wypełniło ankiety i rzeczywiście było spore zapotrzebowanie na takie rozwiązanie. Oczywiście wiele osób sugerowało, ze stawki musiałyby być przystępne więc postanowiłam od razu się tym zająć. W Bydgoszczy jest wiele firm, które świadczą takie usługi. Postanowiłam umówić się na spotkania żeby dowiedzieć się jakie oferty mogliby nam właściciele firm cateringowych zapewnić. Najbardziej spodobała mi się szczególnie jedna firma. Właścicielka była młoda i dopiero zaczynała ale miała ciekawe pomysły, które mi się spodobał. Firmowy catering w bydgoszczy na który się ostatecznie zdecydowałam przypasował moim pracownikom. Właścicielka zapewniła nam przystępne ceny a jedzenie było bardzo smaczne. Zdecydowaliśmy się na zdrowe kanapki i zestawy obiadowe. Mieliśmy meny co tydzień inne i każdy pracownik miał do niego dostęp. Wystarczyło na dzień wcześniej złożyć zamówienie i wówczas jedzenie z rana było dostarczane. Wszystkie płatności można było zrobić przez Internet. Wielu pracowników korzystało z tego rozwiązania. Jedzenie na prawdę było smaczne i wartościowe. Wszystkie kanapki i obiady były przygotowywane na bieżąco. W kuchni była mikrofalówka, w której można było podgrzać sobie posiłek.

Sama także często korzystałam z firmy cateringowej bo dzięki temu miałam więcej czasu dla rodziny. Nie musiałam sobie szykować kanapek czy martwić się co zjem w pracy na obiad. W Bydgoszczy działa wiele firm i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Catering firmowy coraz częściej jest wybierany przez pracowników i właścicieli firm. Opcja ta jest coraz bardziej popularna a smaczne posiłki dobrze wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie.