Od kiedy zaczęłam pracę w agencji reklamowej, która zajmuje się także organizacją imprez, jestem współodpowiedzialna za koordynację wydarzeń i eventów dedykowanych pod klienta. Z realizacją obowiązków nie mam większego problemu, poza tym, że czasem terminy nas gonią i trzeba działać niemalże natychmiast.

Gratisy w postaci balonów reklamowych

najlepsze balony reklamoweMimo wszystko jesteśmy bardzo zgranym zespołem, dzięki czemu nie straszna nam żadna sytuacja, która zdaje się być bez wyjścia. Któregoś razu, gdy organizowaliśmy targi, obiecaliśmy naszym partnerom handlowym, że zapewnimy im najlepsze balony reklamowe. Problem jednak był w tym, że każdy z partnerów handlowych musiał mieć nadruk z innym logotypem. W zasadzie to naturalne. Niemniej jednak okazało się, że nie mamy matrycy, która mogłaby wykonać jeden z wzorów balonów reklamowych. Zaczęłam się zastanawiać, która drukarnia czy agencja w mieście mogłaby nam pomóc. Znalazłam w Internecie informację o drukarni, która znajdowała się na terenie miasta. Chwaliła się na stronie tym, że robi najlepsze balony reklamowe w regionie a nawet w Polsce. Postanowiłam do nich zadzwonić. Okazało się, że faktycznie wykonują  najlepsze balony reklamowe. Mieli bardzo duży wybór wzorów, kolorów i możliwości dzięki zawansowanej technologii, na co z kolei my jako kilkuosobowa agencja nie mogliśmy sobie pozwolić. Branża reklamowa tak działa, że często wykonanie różnych czynności zleca się podwykonawcom. Właśnie dlatego postanowiliśmy zdecydować się na stałą współpracę z tą drukarnią. Dodatkowo, na początek miłej współpracy, otrzymaliśmy dużą figurę dmuchaną, którą mogliśmy postawić przed budynkiem, gdzie miały odbyć się targi. Najlepsze balony reklamowe to nośnik reklamy, który idealnie sprawdza się na imprezach plenerowych, ale i na dużych masowych imprezach. Natomiast małe balony reklamowe są najlepszym gadżetem, który można ofiarować odbiorcy, który odwiedza nas na targach lub innym wydarzeniu.

Najlepsze są balony z nadrukowanym logo lub nazwą firmy. Dodatkowo można także na nich umieścić adres strony internetowej lub kontakt. Niemniej jednak nadruk na balonie powinien być czytelny i wyraźny. Ten gadżet świetnie się sprawdza w przypadku produktów i usług kierowanych do dzieci. Dzieci najchętniej chwytają za balony rozdawane przez hosstesy.